LiderSaygın isimli üyenin son içerikleri

1. LiderSaygın

Çizim Tasarım üzerine kullancağım laptop öneriir misiniz

Çizim ve tasarım için laptop arıyorum. bütçem 30.000tl ve altı. Teşekkürler
  2. LiderSaygın

CORSAIR XTM50 Yüksek Performanslı Termal Macun Kaç W?

Arkadaşlar corsair xtm50 termal macun kaç w? Ekran kartı içinde kullanabilir miym?
  3. LiderSaygın

Frisby Psu'ya Neden C4 Deniyor?

Sağolasınız. Frisby beni gene 8 ay idare etti
  4. LiderSaygın

https://www.itopya.com/cooler-master-mwe-750w-80-bronze-v2-2xeps-120mm-fanli-psu/
  5. LiderSaygın

sadece mwe benimki white değil
  6. LiderSaygın

mwe white
  7. LiderSaygın

ksjadghajkıshbglajksdfg Arkadaşlar cooler master 750w 80+ bronz psu siparişi vermiş bulunuyorum fagjdfsahgjsdfsfdghsd 1610890909 ss atarım ciddiyim
  8. LiderSaygın

Herkese merhaba, forumda frisby psu geçince herkesin ağzında bi c4 lafı geçiyor. C4 diyen kişiler bu psu markasını ne kadar kullandı? Ben Frisby 650w 80+ psu modeli kullancısı olarak rtx2060'lı ikinci sistemimde bulunduruyorum. 8 ay oldu ve tık bile demedi. 5 veya 6 ya yakın elektrik kesilmesi...
  9. LiderSaygın

cs go düşük fps sorunu

A2 türkçen ile forumu terk etmeye yönlendiriyorum sizi. Önerdiğim bir şey yok. Bİr kullancıısı olarak fikrimi belirttim. Siz kendiniz kullanmadığınız halde c4 kanıdına nerden vardınız?
  10. LiderSaygın

cs go düşük fps sorunu

Psu c4 felan olayları çok eskide kaldı. Sİzde isterseniz bi yeniye dönün. Bu zamanda bi psu nun kısa devre yapıp yanması çok zor. Olsa bile yüklü bi şekilde tazminat alırsınız ki adamlar bunu göze alarak bu psuları üretiyorlar. Benim ikinci rtx 2060 lı sistemimde frisby 650w 80+ psu mevcut. 8 ay...
  11. LiderSaygın

virüs bulaşma ihtimali

indirdiğin programın adı ne?
  12. LiderSaygın

Youtube'da Marka hesabı oluşturduktan sonra hata almaya başladım.

Kanalımı marka hesabına taşıdım. Sonra tekrar Youtube'a giriş yapmayı denediğimde, 'Bir YouTube hesabı oluşturmaya çalışırken bir hata oluştu. Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.' Hatayı almaya başladım. Şu anda bir web tarayıcısından hesabıma erişemiyorum. Bu durumu nasıl düzeltirim ? Bilgisi...
  13. LiderSaygın

Ekran Kartım Çok Isınıyor

Egzoz fanı çok büyük bi etki yaratır mı. kasa camını açtığımda içerde çok fazla bi ısı dalgası mevcut
  14. LiderSaygın

Ekran Kartım Çok Isınıyor

Merhaba, kasamda önde 3 ve arkada 1 tane egzoz fanı bulunuyor. Ekran kartım kış ayında olmamıza rağmen 75-77 derece arasında gidip geliyor ve kasa camı acayip şekilde ısınıyor. Bugün kasa camı açık bir şekilde oynadım ve sıcaklık 66 geçmedi ve fanlar %92 çalıştı. Eskiden bu kadar olmuyordu. Şuan...
Top Bottom