longinus isimli üyenin son içerikleri

1. longinus

❌İndirim Bitti! Bir Hepsiburada Rezilliği Daha

İlk başta indirim diye paylaşacaktım sepete ekleyip hayal kırıklığı yaşayınca bu durumu bildirmek amacıyla paylaşmaya devam etmeyi tercih ettim. Belki alan birileri olmuştur. Sonuçta burası forum ortamı. Tartışmak İçin konu açıyoruz zaten konu başlığında indirim bitti diye seçmişim zaten
  2. longinus

❌İndirim Bitti! Bir Hepsiburada Rezilliği Daha

Hepsiburada Premiuma özel %10 indirim kampanyasını telefon aksesuarlarına yansıtmak isterken yanlışlıkla telefonlarada yansıtıyor ve güzel bir indirim şöleni gösteriyor ancak indirimi vermiyor; uzun zamandır iPhone 13 almayı düşünüyordum. Sürekli takipteydim. Tam güzel indirim yakaladım...
  3. longinus

VOK-NEWYEAR Görüntü Sorunu

Maalesef sorun tekrar baş gösterdi. Bu sefer tak çıkar sorunu çözmedi. Bende yeğenime itopya mağazasına götürmesini söyledim. Götürdüler, orda başka ekrana takmışlar çalşmış, evdeki televizyona takıncada görüntü varmış. Sorun monitörde yani. (Ama bios anakart görüntüsü kusursuz veriyor yani...
  4. longinus

Başka HDMI Kablo ile denedim yine aynı sorun. Kasayı açtım. Ekran kartını çıkardım. Elektrik süpürgesi ile kasayı. Ekran kartı fanlarını, anakart ekran kartı girişini felan süpürdüm taktım. Sorun çözüldüZ
  5. longinus

Merhaba arkadaşlar, Yeğenime geçtiğimiz Ocak ayında almıştık. Ancak şimdi şöyle bir sorunu var ; Sorun monitörde değil çünkü sistem başlangıcında anakart logosu felan görünüyor. Sorun ekran kartında belli ki. Tek denediğim HDMI kabloyu başka girişlere takarak tak çıkar yapmak oldu ama sonuç...
  6. longinus

Casper Excalibur 200hz Monitör Nasıl

Kardeşim istanbuldaysan aynı monitör bende de var. 1 aylık felan. Kutulu faturalı garantili 3kya satayım sana
  7. FULL EKİPMAN GAMİNG SİSTEM | OYUNCU MASASI & KOLTUĞU

İstanbul FULL EKİPMAN GAMİNG SİSTEM | OYUNCU MASASI & KOLTUĞU

her şey dahil full ekipman sistemimi satıyorum. Sahibinden ilanım : https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-masaustu-full-ekipman-gaming-sistem-i5-12400f-rtx-3060-12gb-1109090864/detay/
  8. ARCANE SHERİFF / CHAMPİONS 21-22 SET / YÜCELİK 2 FULL DOLU HESAP

İstanbul ARCANE SHERİFF / CHAMPİONS 21-22 SET / YÜCELİK 2 FULL DOLU HESAP

Arkadaşlar hesap dolu dolu. Başlıkta yazıldığı gibi bir daha oyuna gelmeyecek skinler var. Hesap Yücelik 2 rankındadır. 199 Hesap Seviyesi, Nick değiştirilebilir. Hesabı 3 ay önce yüz yüze görüştüğüm birisinden satın almıştım. Hesabın ilk mailini görüştüğüm kişi şirket muhasebe mailine yaptığı...
  9. longinus

Öneri 2k 240hz Uygun Fiyatlı Monitör Tavsiyesi

bğtçe nedir
  10. longinus

F/P sistem önerisi sıfır vs 2. el

Sıfır olanı al hocam. Monitörü sonra alırsın. Yükselen döviz kurunda bu fiyata daha iyisini bulamazsın çünkü.
  11. longinus

F/P sistem önerisi sıfır vs 2. el

https://www.itopya.com/modartblueintelcorei312100fasusradeonrx6650xtdual8gboc16gbddr4500gbnvmem2ssdgam_h20149 Sıfır sistem
  12. longinus

Bu airpods sizce alınır mı?

3. görselde jelatini çakmayım diye bağırıyor
  13. longinus

Razer Blackshark V2 Pro vs Steelseries Arctis 7+ vs Logitech G733

v2 pro kullanıyorum. belirli ekolayzır ayarları ile çok iyi tavsiye ederim.
  14. longinus

💲Apple'dan Yeni Zam Geldi Durmuyor 💲

Arkadaşlar bu zamlar normal döviz kuru seçime kadar baskılanıyordu seçim bitince baskı azaldı veya bitti dolar olması gereken yere çıkıyor şimdi. Muhtemelen 25-26 seviyelerinde tepe yapıp sonrasında düşüş gösterecektir
  15. longinus

oppo enco buds ve oppo w11 arasında ne fark var?

her iki kulaklığıda kullanmış biri olarak söylüyorum. w11 modeli ile buds arasında çok bir fark yok. w11 daha eski olduğu için overprice dediğimiz fiyat listesine düşmüş. yani satışı olmadığı için elinde olan satıcılar kafalarına göre fiyat koyuyorlar. w11'in sadece bass'ı daha iyi.
Top Bottom