loveyoupıspıs isimli üyenin son içerikleri

1. loveyoupıspıs

Valorant için bu iki kasadan hangisini alayım ?

Hocam 8 ay önce i3 12100f arc a750 sistem ile taurus 5500 xt arasında kalmıştım bence alacaksan bütçeyi arttırmanı öneririm 1713551532 itopya .com dan almıştım ben
  2. loveyoupıspıs

Windowsuma Galiba Trojan Bulaştı

PC 3 aydır oyunlarda no signal vs veriyodu bi süre sonra reset atıyodu psu değiş dediler yine devam etti kaspersky ile tarama yapyım not a vürüs:heur:downloader.Script ve HEUR:Trojan.WinLNK.StartPage.gen gibi 7 tehtid buldu ne olmuş pcme yardım edin
  3. loveyoupıspıs

Çözüldü✓ Valorant 5 6 saniye cpu 100 oluyor

Hocalarım daha önce hiç yaşamadım fakat 2 gündür fighta girdiğimde veya maç sonunda CPU kullanımı 100 oluyor. FPS'im 350'den 100 seviyelerine düşüyor. CPU sıcaklığım 65'ten 75'e kadar çıkıyor 5-6 saniyede geçiyor. Bu normalde yüzde 50-60 civarı kullanımda oluyor, grafiklerde her şey düşük MSAA...
  4. loveyoupıspıs

Bilgisayar siyah ekran sorunu

Benimde ekran kartım aynı hazır sistem almıştım itopyadan bende her oyunda belirsiz saat aralıklarında mesela valoda 20 dkya siyah ekran oluyor pc reset atıyor csye girer girmez siyah ekran alıp reset atıyor rdr falan herşeyde oluyor sorunumuz psu kaynakmı muhtemelen ddu ile de dened,m power...
  5. loveyoupıspıs

Kablo Bağlı Değil Hatası

Hocalarım sistemimde aniden ekran kartının görüntüyü kesmesi rdr de ve 3 saat valo oynayınca falan yaşadım yeni hdmı kablo önerdiler iyi her şey görüntü geliyor bi sıkıntısı yok ama pcyi kapattığımda ekranda 30 saniye kablo bağlı değil diye yazı akıyor saga sola yeniden pc açtıgımda normal...
  6. loveyoupıspıs

Oyun esnasında No Signal Hatası

Kartım arc a750 6aylık itopya hazır sistem psu gamebooster gb 3309 kasa ile gelen psu hocam rdr oynarken ortlama 20dk falan civarında ekran kararıyor ve no signal oluyor valorantta 2 saat falan oynadığımda aynı sorun oluştu ama oyundakinlerke konulabiliyordum rdr de ilk oyun açıldığında anlık 10...
  7. loveyoupıspıs

OYUN ESNASINDA NO SIGNAL HATASI

Hiçbiryerde yanıt alamadım bilgisayarcıya götürmem de olanaksız görünüyor 🥲
  8. loveyoupıspıs

KASADAKİ KIRMIZI VE MAVİ IŞIK NE İŞE YARAR

Hocalarım 3dmark oyun testi valo rdr gibi oyunlarda no signal hatası alıyorum sebebi ne olabilir arc a750 gamebooster 550 w psu
  9. loveyoupıspıs

KASADAKİ KIRMIZI VE MAVİ IŞIK NE İŞE YARAR

Hocalarım kasanın üstündeki mavı ve kırmızı ışık var mavi hep yanıyor ama kırmızı yanıp sönüyor sebebi nedir ne işe yarar hdd yok kasada ssd var
  10. loveyoupıspıs

Çözüldü✓ Oyun Oynarken Monitor No signal Diyor

Yeni monitörle çözüldümü arc a750 bende yaşıyorum
  11. loveyoupıspıs

EKRAN Bİ ANDA GİDİYOR NO SİGNAL DİYOR

HOCAM ÇÖZÜM BULABİLDİNİZ Mİ
  12. loveyoupıspıs

OYUN ESNASINDA NO SIGNAL HATASI

ARC A750 GAMEBOOSTER GB3309 KASA +550 W PSU VALODA 1 KEZ RDR DE 2 KEZ 3DMARK TİME SPY BNENCHMARK TETSİNDE DE ŞİMDİ YAŞADIM SORUN NE OLABİLİR BİLEN VARSA LÜTFEN YARDIM
  13. loveyoupıspıs

İ3 12100F STOK FAN İLE VALORANTTA 80 DERECE

Bu ram sorununu ilk yaşadığımda bilgisayarcıya götürdüm bilgisayar kendini kitlemiş galiba yada farklı bişey ama bana böyle dendi 1706490296 Söküp takmadan pc görüntü gelmiyor hocam 1706490333 RAME TEMAS OLUNCA SİSTEME GÖRÜNTÜ GELMİYOR TEK RAM İLE AÇILDIĞINDA BOOT HATASI ALINIYOR 1706490394 Bu...
  14. loveyoupıspıs

İ3 12100F STOK FAN İLE VALORANTTA 80 DERECE

Ama hocam boşta max 40 falan 1706490084 Evet agustos başı itopya.comdan aldım stres stestinde 80 -85 falan oluyodu 90 olmuyordu sanırsm 1706490104 Boşta 50 derecelerdeydi 1706490141 Hocalarım Ram olayına ne düşünüyorsunuz çıkarıp yuvalarına falan bakmam mı gerekir 1706490186 Hocam çogu kişi...
Top Bottom