Lutted isimli üyenin son içerikleri

1. L

Anakart Üzerindeki Jaklar Çalışmıyor

aktif cevap bekliyorum
  2. L

Sizce macunu fazla mı sürdüm?

başkan ne yaptın sen o kadar macunmu sürülür
  3. L

Anakart Üzerindeki Jaklar Çalışmıyor

Merhabalar Sistemim Apu Bir Sistemdir R3 3200G 16 Gigabyte Ram B450 M-A Pro Max Monitörümde HDMI Olmadığından VGA Dönüştürücü Kullanıyorum Ve Sadece Dönüştürücü Üzerindeki Jak Ses Veriyor Ama Kaliteli Bir Ses Değil Bu Sorun Bilgisayarıma Format Attıktan Sonra Oldu Nasıl Düzeltirim Yardımcı...
  4. L

YARIN 2.EL PC ALMAYA GİTCEM NELERE BAKMALIYIM

sentinelden disk sağlığına bak bilgisayar yuk altında iken garip bir ses geliyormu max sıcaklığı kaç oluyor (75 80 arası ideal) bütün herşeyine tek tek bak ramler olsun cpu gpu sonuçta para veriyorsun ve bide bilgisayar boşta iken cpu ve gpu sıcaklıgı kaç oluyor (25 35 arası ideal)
  5. L

YARIN 2.EL PC ALMAYA GİTCEM NELERE BAKMALIYIM

occt testi yap fanlara bak yalpalama varmı (başıma geldi )
  6. L

HANGİ ANAKART DAHA İYİ SİZ NE ÖNERİRSİNİZ.

b450 m-a pro max kullanıyorum gayet güzel memnunum
  7. L

Durmadan Oyundan Atıyor

arkadaşlar şu son 3-4 gündür valoranta giriyorum durmadan atıyor 2 dk duruyorum oyunda hemen atıyor
  8. L

Çözüldü✓ Ekran Kartı Hangisi Alınmalı Acaba ?

bence öznel olarak söylicek olursam 3060 tercih ederim
  9. L

ssd sağlığıma bakar mısınız

yanlış bilmiyorsam çok az etkiliyor çünkü oyun oynarken veri alıp yazıyor okuyor
  10. L

Durmadan Oyunlardan Atıyor

Merhabalar Suanki Sistemim ryzen 3 3200g 16 gb ram b450 m-a pro max (msi) Windows 11 Kurdum Ve Bi Çok Oyunda Atıyor Denediğim Oyunlar Apex Legends Valorant(Bunda Bazen Bi Hata Veriyor ) Zula Minecraft ETS2 GTA V Oyuna Giriyorum Hata Vermeden Atıyor Bazen Donup Kalıyor Ve Low Ayarlarda...
  11. L

iPhone icloud da kaldı yardımm

iphone xs im var geçen gün yazılım atarken kapandı açılmadı dfu moda alıp itunes den yazılım attım ama icloud şifremi falan unuttum eski cep telefonu numaram kayıtlıydı yani bir sürü yöntem aradım bulamadım kutu faturada yok apple desteğede yazamıyorum icloudda kilitli kaldı bi yardımcı...
  12. L

Yeni Bilgisayar Aldım Ekran Kartı Yok

Valorant PUBG Emülatorde Falan Sorun Çıkarırmı Peki Sizce
  13. L

m2 ssd mi sata ssd mi almalıyım

kesinnikle m2 almalısın satada performans düşüşü yaşarsın
  14. L

16 RAM Ryzen 3 3200G 500W FSP MSI B450-A PRO MAX Anakart 7000TL Verdim
  15. L

Merhabalar Yeni Pc Aldım Alırken Bilgisayarcı Dediki İşlemcin Ryzen 3 3200G Ekran Kartına Gerek Yok RAM 16 Yaparız Rahat Rahat Oynarsın Zaten APU Bi Sistem Seninki Sizler Ne Düşünüyorsunuz
Top Bottom