Lykia isimli üyenin son içerikleri

1. L

Harddisk'in Sistemde Gözükmeme Sorunu

bu şekilde gözüküyor disk yönetimi nasıl eklerim hdd i gözükmüyor
  2. L

Sizce kasamın değeri ne kadar

teşekkür ederimm
  3. L

Sizce kasamın değeri ne kadar

merhaba arkadaşlar kasamın içeriğini ekte paylaştım bunun haricinde 1 tb hdd daha ekledim sizce şuan ki piyasaya göre ederi ne kadardır yardımcı olursanız sevinirim ürünü alalı 5 ay falan oldu
  4. L

Kasa içi bilgilendirme ekranı

arkadaşlar merhaba kasamın içine 4inch veya 7 inchlik bir ekran takmak istiyorum üstnde gif oynatılabilir veya cpu gpu sıcaklık değerlerini görmek istiyorum nasıl yapabilirim bunun ile ilgili bir video vb varmıdır yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.
  5. MSİ 970 Gaming Anakart

MSİ 970 Gaming Anakart

Ürünün tek sorunu usb 3.0 pinlerinin ezilmiş olması kutusu yoktur isterseniz profilimdeki diğer ürünlerle beraber de alabilirsiniz
  6. Thermaltake Versa N23 Kasa

Thermaltake Versa N23 Kasa

ürün temperli cam değildir plastik bir camı var fakat üstünde çizikler bulunmakta ön tarafta 2 arka tarafta bir fan vardır tek sorunu usb 3.0 kablosu yok başka herhangi bir sorunu yoktur merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
  7. 700 Watt 80+ Thermaltake Psu

700 Watt 80+ Thermaltake Psu

ürün 700 watt 80+ dır herhangi bir sıkıntısı yoktur modüler değildir yaklaşık 1 yıldır sıkıntısız bir şekilde kullanıyorum herhangi bir sorunuz olursa sorabilirsiniz
  8. AMD FX-8350 (Kutusuz)

AMD FX-8350 (Kutusuz)

ürünü yaklaşık 1 yıldır sorunsuz bir şekilde kullanıyorum yeni sistem aldığımdan dolayı satıyorum pazarlık payı vardır merak ettiklerinizi sorabilirsiniz
  9. L

GTA 5 13 saatte inmemiş ttnet leş

bende yaklaşık 2-3 saat içinde indi
  10. L

steam forza horizon 4 hesap sıfırlanması

arkadaşlar bundan öncesinde xbox ım vardı ve forzada çoğu araba vardı steamden forzayı aldım ve aynı hesaba giriş yaptım fakat arabalarım yok sıfırdan başlattı sorun ne olabilir acaba
  11. L

hdd çok dağınık gözüküyor nasıl birleştiririm

çok teşekkür ederim hallettim
  12. L

hdd çok dağınık gözüküyor nasıl birleştiririm

arkadaşlar bilgisayarımı 2tb yaptım fakat çok karışık duruyor bilgisayarım kısmı mesela 1tb lığın g ve f olmak üzere iki adı var bunları içindekiler silinmeden nasıl birleştiririm 1616596058 başlık için kusura bakmayın aklıma tam bir şey gelmedi
  13. L

Sahibinden GET nedir

tamamdır teşekkür ederimm
  14. L

Sahibinden GET nedir

arkdaşlar sahibinden de get sistemi var bu nedir?
  15. L

Bilgisayar parçalarımı ne kadara satabilirim

eski pcyi parça parça satıyorum tek başına satılmadığı için amd fx-8350 işlemci , msi 970 gaming anakart , bunları ne kadara satabilirim ikisinde de herhangi bir sorun yoktur fakat anakartta usb 3.0 pinleri ezilmiştir
Top Bottom