Neler Yeni

GTA 5 13 saatte inmemiş ttnet leş

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ömer eskidursun
hocam ucuz olmayabilir tamam haklısınız ama niye gelip bunu buraya yazıyor
soru bile sormamış ki cümlede
kardeşim sanane ozaman bu kadar adam cevap verdiğine göre göre soru sormuşum ve sen hariç herkes yardımcı oldu senin olma bana yardımcı cevap falanda verme gerek yok

Lykia

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Utku istek
merhaba.dün gece 12 de gta 5 indirmeye başladım bugun saat 1 de bi baktım yüzde 63 ü inmiş 13 saatte inmemiş oyun bide internet hızım çök kötü ttneti aradığımdada her şey normal diyor.
indirme hızım max 1.30 mb/s oluyor en düşük te 300kb/s daha hiç 1,30mb/s hızının üstüne cıktıgını görmedim ama ttnetin bana verdiği sözde 16mb/s :D

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

MODEMİM DE BU Alıntıyı görüntüle
bende yaklaşık 2-3 saat içinde indi

smsísmαíl

80+ Silver
kardeşim sanane ozaman bu kadar adam cevap verdiğine göre göre soru sormuşum ve sen hariç herkes yardımcı oldu senin olma bana yardımcı cevap falanda verme gerek yok
senin gibi biriyle muhattap olmamayı tercih ederim.
iyi günler

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
hocam ucuz olmayabilir tamam haklısınız ama niye gelip bunu buraya yazıyor
soru bile sormamış ki cümlede
Sadece arkadaş bilmiyor. Zannetmişti ki MB/s ile mbps aynı şey. Ona binaen yazmış. Şimdi öyle düşündüğünü düşünmüyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

dediğin gibi alt yapı neyse onu veriyorlar fiber yok malesef ama türknete geçmeyi düşünüyorum o 35mb/s veriyor
Fiber yoksa 35 de veremez. ADSL en fazla 24 verir. Ama olsun 24 de fena sayılmaz ülke için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ömer eskidursun
zengin olduğumu nerden çıkardın?
ayrıca böyle konular açarak diğer yardıma ihtiyacı olan arkadaşların önünü kapatıyorsun
forumun amacı bu kardeş kimsenin önünü kapamıyorum sen boş yapıyorsun

Kamina

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Glioma

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,516
İsim
Nurullah Mutlu
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
ömer eskidursun
yardımlarınız için çok teşekkür ederim ben olayı yanlış anlamışım hız olayında oyuzden allah razı olsun cevaplarınız için

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Benimki 5-6 saatte inmişti.
TTNET kullanıyorum.

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
34,779
İsim
Mert Can Ergün
100 TL verip 12mbps 0,6 upload mi aliyorsun? Normal de 100 TL ye 50 mbps vermesi gerekmiyor mu

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,885
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
12 mbps için normal fakat 2021'de hala daha şirketlerin insanlara 12 mbps internet vermesi normal değil. 2010 yılında değiliz.
Aslında tr'de özellikle yaşlılar bunu tercih ediyor. Ülkenin genel standartlarıyla da ilgili.
Diyelim ki emekli birisi yılda sadece 3 ay uğradığı yazlığına bir internet alacak. 3 Aylık olacak ve sadece facebook, instagram, youtube ve haberlere bakmak için olacak. Gidip 100mbps paket mi alır yoksa daha düşük bir paket mi.
Sadece yazlık örneği değil gecekonduda kalan birisi, asgari ücretle çalışıyor eve tek maaş geliyor ve evde iki kişi var. Gidip 100Mbps internet mi alır yoksa 12Mbps mi.

Firmaların 12Mbps paket satması normal, kullanıcıların bu paketleri almak zorunda olması normal değil.

Top Bottom