M.Yusuf isimli üyenin son içerikleri

1. M.Yusuf

Acil yardıma ihtiyacım var. Kalite düşmeden PDF küçültme

Arkadaşlar merhabalar, Vize başvrusu için evrakları pdf haline getirmem gerekiyordu ancak sınır var 4mb. yaklaşık 40 50 sayfayı sıkıştırınca bu sefer pdf içerisinde telefon ile tarattığım belgelerin okunması imkansız hale geliyor. Bu konuda bir çözüm önerisi olan var mı ?
  2. M.Yusuf

Amerikadan istediğiniz ürünü getirebilirim

Arkadaşlar merhaba, şuanda Amerika'dayım ve Ekim sonu Türkiye'ye döneceğim. Arkadaşlar maalesef ülkemizde teknolojik ürünlerin genel olarak pahalı olmasında dolar kurundan ziyade uygulanan vergilerin etkisi çok çok fazla bu nedenle şöyle bir teklifim var: örneğin aranızdan biri üst seviye bir...
  3. M.Yusuf

Bot yazılım ile bunu yapmak mümkün mü?

Evet haklısınız ancak ben mhrs den bahsetmiyorum farklı bir siteden farklı bir iş nedeniyle randevu almam gerekiyor.
  4. M.Yusuf

Özelden iletmeyi denedim geldi mi 1652982161 İsterseniz DC üzerinden detaylı iletişime geçelim
  5. M.Yusuf

VE yapabilecek olan arkadaş ne kadara yapabilir bunu, kaç güne ihtiyaç var?
  6. M.Yusuf

Herkese merhabalar. Arkadaşlar benim bir yerden randevu almam gerekiyor ancak benim ihtiyacım olan randevu tarihleri şuan dolu. Bazen randevularını iptal edenler oluyor ve hızlı olan o randevuyu alıyor. Bundan ötürü boşalan randevu var mı diye sürekli kontrol etmem gerekiyor ancak bu da tahmin...
  7. M.Yusuf

PC'de depolanan arşiv telefondan görülebilir mi ?

Sanırım en mantıklısı yine de drive oluyor. Type-c olmaz çünkü sürekli yanımda taşımam gerekir ki bu mümkün değil
  8. M.Yusuf

Driveda sanırım yalnızca 15 gb ücretsizdi bunun üstünde bir şansımız var mı acaba ? Ve Drive fotoğrafların kalitesinde herhangi bir bozulmaya sebep olur mu güvenebilir miyim ?
  9. M.Yusuf

Herkese merhabalar. Arkadaşlar telefonumun hafızası dolmak üzere bu nedenle fotoğraf ve videoları bilgisayarıma aktarmak istiyorum. Ancak bazen bir fotoğrafa ihtiyacım olunca veya sadece bir arkadaşıma göstermek isteyince telefonda değil de bilgisayarda olduğundan gösteremiyorum. Dosyaları pc'ye...
  10. M.Yusuf

İphone 6 arama yanıtlama tuş atama

Hayırlı günler arkadaşlar. İphone 6 telefonumun ekranı gidip gidip geldiğinden ve bu gidip gelmeler esnasında dokunmatik devre dışı kaldığından gelen aramaları yanıtlayamıyorum. Bu nedenle ses açma veya kısma tuşuna arama cevaplama özelliğini atamak istiyorum lakin nasıl yapabileceğimi...
  11. M.Yusuf

Cayma durumunda bu kadar bedel istemeleri yasal mı ?

Tek ay için 400 lira isteyebilmesi için indirimsiz fiyatın 500 lira olması gerekir ki bu kadar da fazla olduğunu sanmıyorum.
  12. M.Yusuf

Cayma durumunda bu kadar bedel istemeleri yasal mı ?

Merhabalar, 25.08.2021 tarihinde Dsmart ile ev interneti sözleşmesi yaptık. Sözleşme yapıldığı tarihten yaklaşık 1 ay sonra interneti bağladılar. Şuanda memnun olmadığımdan sözleşmeyi fesh etmek istiyorum ancak bana 400 lira cayma bedelim olduğunu söylüyorlar. Bu durumda ne yapabilirim, nasıl...
  13. M.Yusuf

Pc Sürekli Değişen Wallpaper

Ben de merak ediyorum.
  14. M.Yusuf

2500 TL tablet önerin lütfen

Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar iyi forumlar.
Top Bottom