marcopolo isimli üyenin son içerikleri

1. M

2200 TL Bütçeye Laptop Önerir Misiniz?

2000-2200 TL arasında kız arkadaşıma laptop almak istiyorum yarın doğum günü bugün içinde almam gerekiyor,önerebiliceğiniz oyun oynatabilicek fiyat performans bakımından idare edebiliceği notebook,laptop önerir misiniz? lütfen
  2. M

1500 TL Bütçeyle Orta seviye veya önerebiliceğiniz hazır sistem veya parçalar için yardım

tamamdır çok teşekkür ederim arkadaşlar yardımcı oldunuz bu saatte. ^^
  3. M

1500 TL Bütçeyle Orta seviye veya önerebiliceğiniz hazır sistem veya parçalar için yardım

evet öncelikle o video üzerinden gittim de ekran kartı olarak o model bir ekran kartının TR'de stoğunun bulunmadığını gördüm,araştırdım fakat bulamadım
  4. M

teşekkür ederim,peki önerebiliceğiniz Çin'den getirtebiliceğim sistem parçaları varmı
  5. M

2. el APU Sistemleri internetten mi araştırmam gerekiyor yoksa bilindik cafe gezip sormam mı gerekiyor
  6. M

2. El sistemler içinde güvenilir bir yer bilmiyorum,önerebiliceğiniz yerler varmı,ve de Aliexpress'ten sipariş versem tüm parçaları iyi yapmış olurmuyum bi sorun çıkartırmı
  7. M

1500 TL Bütçem var kız arkadaşım için bilgisayar toplamak istiyorum,o kadar ileri düzey bişey gerekmiyor orta derece olsa yeter yardımcı olursanız sevinirim.
Top Bottom