maykrofonshow isimli üyenin son içerikleri

1. M

SSD'ye nasıl format atılır?

Selam. Bilgisayarımda bir tane 500 GB SSD var ikinci bir SSD aldım fakat bu SSD ikinci el bu yüzden kullanmadan önce formatlamak istiyorum bu SSD'nin tamamen boş kalmasını istiyorum 500GB'lık SSD'ye Windows kuracağım bilgisayarımı formatlayıp sonrasında da 250GB'lık SSD'ye Ubuntu kuracağım...
  2. M

Linux için en iyi MacOS Teması hangisi?

Selam,Linux kuruyorum ve MacOS teması kurmayı planlıyorum fakat en iyi tema paketinin hangisi olduğunu anlayamadım. En iyi MacOS teçması Linux için nedir, kullanan varsa önerebilir mi? Yeni sürümlerden olursa sevinirim
  3. M

Bilgisayarıma MacOS kurabilir miyim?

Selamlar,bilgisayarıma MacOS kurmak istiyorum fakat okuduğum bazı kaynaklarda wifi çalışmama gibi sorunlar gördüm parça desteği olmadığından dolayı. Bu tarz sorunlarla karşılaşmamak için buraya konu açmak istedim. Herhangi bir parçayı değiştirmem gerekir mi? Gerekirse hangileri? Soruyu...
  4. M

Freelance olarak altyazı çevirmenliği vs. nasıl yapılır?

Hocam benim için İngilizce bir öğrenme süreci olmadı doğruyu söyleyecek olursam. 6-7 yaşından beri sürekli Roblox tarzı oyunlardan yabancılarla konuşuyordum baya baya arkada translate açıktı ordan çevire çevire başladım sonrasında yabancı youtube kanalları izledim vs. derken böyle böyle gelişti...
  5. M

Çok teşekkür ederim cevabınız için hocam. Son zamanlarda video edit işlerine de merak sarmıştım onu da geliştiririm Instagram sayfası ile. Zaten amacım yaz tatilindeki boş zamanımı değerlendirmekti bu da biraz zaman geçirtir umarım dediğiniz gibi zamanla para da elime geçer. Tekrardan zaman...
  6. M

Arkadaşlar selamlar, hemen konuya gireyim 18 yaşının altındayım ve freelance çevirmenlik yapmak istiyorum. C1 seviye İngilizce biliyorum çok rahat çeviririm her şeyi ama nasıl yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok özellikle reşit olmadığım için sıkıntı çıkar mı vs. bilmiyorum. Yardımcı olabilecek...
  7. M

İnstagram Oto Reels Editleyici

CapCut şablonlarına bakabilirsin.
  8. M

Arkadaşlar selamlar, hemen konuya gireyim 18 yaşının altındayım ve freelance çevirmenlik yapmak istiyorum. C1 seviye İngilizce biliyorum çok rahat çeviririm her şeyi ama nasıl yapacağım hakkında hiçbir fikrim yok özellikle reşit olmadığım için sıkıntı çıkar mı vs. bilmiyorum. Yardımcı olabilecek...
  9. M

500₺ Bütçe İle Alınabilecek Mikrofon Önerileri

Sanırım bunu alacağım,bahsettiğiniz ayarlamalar neler?
  10. M

Öneriniz için teşekkürler. Rica etsem Phantom Power'ın ne işe yaradığını anlatabilir misiniz? Almadan kullanamaz mıyım? BM800 kafam çok yattı tabii daha ses karşılaştırma videolarına pek bakmadım
  11. M

Selam, son zamanlarda bilgisayarda arkadaşlarımla konuşurken vesaire sesimi iletmek için telefonumu kullanıyordum fakat artık bir mikrofon almamın zamanı geldi çünkü telefon çokta pratik olmuyor özellikle masam küçük olduğu için masada büyük kalabalık yaratıyor. Tek önemli faktör sesimi temiz...
Top Bottom