MehmetSG isimli üyenin son içerikleri

1. M

Yardım aliexpres kargo adreste olmadığım için iade edildi

konuştum ancak ptt ile iletişime geçmem gerektiğini söylüyor
  2. M

Yardım aliexpres kargo adreste olmadığım için iade edildi

öncelikle konuyu doğru yere mi açtım emin değilim kasım indirimlerinde aliexpres ten iki tane ürün almıştım ancak ürünler uzun bi süre gelmez diye düşünüp 1 haftaadresimde olamadım bu arada kargolar geldi ancak alamadığım için iade olmuşlar bu iade olan ürünleri tekrar kargo şirketinden...
  3. M

Gençlere teknolojik destek kampanyası başvuruları başladı

Galaxy a34 1700206146 9500 olsaydı ama
  4. M

Gençlere teknolojik destek kampanyası başvuruları başladı

an itibari ile teknolojik destek başvuruları başlamış ben internet için başvurdum sizleri de bilgilendireyim istedim.:) kvkk ve açık rıza şartları
  5. M

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

Yarına olursa bu ürünü sipariş edicem inşallah iptal olmazsa çok makbule geçer. İndirimle 750 yl ye gelicek.
  6. M

🔥İndirim 15.6 inc laptop çantası 159 TL

Akakce de en ucuzu 299 TL almaya değer birde kuponun felan varsa kaçmaz
  7. M

🔥İndirim 15.6 inc laptop çantası 159 TL

https://m.n11.com/urun/classone-wtx201-wtxpro-serisi-156-uyumlu-su-gecirmez-notebook-el-cantasi-44777422?magaza=teknolojinci ihtiyacı olan alabilir baya uygun
  8. M

Android yd telefon önerisi 8-10 k android

Fiyatı çok mantıklı ancak burdan sipariş etsek gümrükten geçeceğinden şüpheliyim
  9. M

Samsung öğrenci indiriminden alınan telefon vergi indirimine dahil olur mu ?

Peki birde tablet almayı düşünüyorum telefonun yanında ikisindende indirimden yararlanabilirmiyim acaba bi bilginiz varmıdır
  10. M

Not 12 den başka önerin varmı
  11. M

yeter artık burama 🫢 kadar geldi 😅
  12. M

haklısın ancak beklemekte fayda var diye düşünüyorum adam akıllı net bişey yok çünkü
  13. M

sıkılmaya başladım artık miui deen buglarla doldu da doldu
  14. M

indirim kuponuyla 9.5k nın altına düşürsek faydalanabilirmiyiz acaba
  15. M

a 34 9500 bandına bi gelse alcam ama /90 gelmez , iki denk cihaz xiomide yd imkanı varken de yurt içine o parayı vermek şahsen üzer beni
Top Bottom