MekaMehmet isimli üyenin son içerikleri

1. M

Da forum küçük bir yazı

Bende ondan bahsediyorum, hakaret, dalga geçmek, saygısızlık olmasa problem olmaz zaten
  2. M

Da forum küçük bir yazı

Bana görede herkes herkese her görüşe saygı duymalıdır. Ama bu konuyu seninle daha fazla uzatmak istemiyorum. Zaten yarından sonra foruma girmeyeceğim
  3. M

Da forum küçük bir yazı

Maalesef öyleymiş, adminden öğrendim 1663429781 .
  4. M

Da forum küçük bir yazı

Forumda siyasetin yasak olduğunu düşündüğüm için bir şeyi eleştirdim ve konu açtım. Ama siyasetin yasak olmadığını öğrendim ve saygı duyarım o zaman ben forumdan ayrılırım dedim. Sebebini de gelen yorumlar gösteriyor. Sırf siyaseti sevmediğim için ( saygı çerçevesinde ve objektif olunca severim)...
  5. M

DA Forum adminleri ne yapıyor

Siyaseti eleştirince karşı partiden oluyorum. Komedi.
  6. M

1. Siyaset konuşmamak benim tercihim, size siyaset konuşamazsınız demiyorum, madem forumda serbest siz konuşun. 2.Aşağılamanın her türlüsüne karşıyım, siyaset, din ,insan , hayvan farketmez. Sen ne yaparsan yap bu senin sorunun. 3. Konu nerden hapise geldi ayrıca istediğim foruma giderim , seni...
  7. M

Maile cevap gelmeyince ne yapacağımız yazmıyor 1663425754 Siyaseti eleştirdim diye akp li oldum. Komedi. Zaten bu ülkede eleştiri yapılınca işine gelmeyenler hep karşı taraftan ilan ediyorlar. 1663425892 @Abdullah Hacıgül abi sadece senin cevabını meraktan bekliyorum. Zaten forumda siyasetin...
  8. M

Abdullah abinin cevabını bekliyorum, gerisi önemli değil. İsteyen istediğini desin
  9. M

Beyin ölümü gerçekleşmiş demek beyinsiz demek olmuyor mu, nasıl yok?
  10. M

O kuralda yazmıyormuş, ama hakaretin yasak olduğu yazıyor
  11. M

Demek ki ben sana hakaret etsem özgürlük deyip geçeceksin. Eyvallah
  12. M

İstediğine hakaret etsin ne demek. Forumda hakaret serbest mi?
  13. M

O zaman forumda siyaset yapmak yasak olduğu için ceza almalı
  14. M

Muz Cumhuriyeti devleti aşağılama olmuyor mu. Türkiye Cumhuriyeti devletini böyle yazınca ne oluyor
  15. M

Böyle bir yorum nasıl normal kabul edilir. 2 kez raporladım reddedildi, mail attım cevap verilmedi. İlk olarak devleti aşağılamak anayasal suçtur, bunu hükümet olarak algılarsanız yine forumda siyaset yasak olduğu için ceza almalıdır. Son olarak bu modeli alanları beyin ölümü gerçekleşmiştir...
Top Bottom