Neler Yeni

DA Forum adminleri ne yapıyor

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Besim Tibuk

80+ Gold
Beyin ölümü gerçekleşmiş demek beyinsiz demek olmuyor mu, nasıl yok?
Dostum bak ben "MekaMehmet'in ......" diye direkt hakaret etsem buna ceza verir forum.
Ama "bunu alanın beyin ölümü gerçekleşmiş" demek bir hakaret değil çünkü kimsenin adı geçmiyor.

Maykıl

80+ Silver
O kuralda yazmıyormuş, ama hakaretin yasak olduğu yazıyor
kuralları iyi biliyorsan bu konuyu açmazdın
21- Forumun genel işleyişi ve düzeni hakkında şikayetlerinizi, tavsiyelerinizi ve tüm sorularınızı [email protected] mail adresine iletin
22- Forumda, forum düzeni ve işleyişi hakkında eleştiri, soru ve tavsiye konuları açmak kesinlikle yasaktır. Yukarıdaki mail adresini kullanabilirsiniz

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)

Sirius Blackw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,486
İsim
Patiayak
Discord
LAOZİN#0758
Adam haklı aga?Burada kimsenin milli değerlerini bir atış yapılmamış hükümeti eleştiriyor adam sonuna kadar da haklı.Akp li isen bi yerlerin incinmiş olabilir ama.

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Talha
kuralları iyi biliyorsan bu konuyu açmazdın
21- Forumun genel işleyişi ve düzeni hakkında şikayetlerinizi, tavsiyelerinizi ve tüm sorularınızı [email protected] mail adresine iletin
22- Forumda, forum düzeni ve işleyişi hakkında eleştiri, soru ve tavsiye konuları açmak kesinlikle yasaktır. Yukarıdaki mail adresini kullanabilirsiniz
Maile cevap gelmeyince ne yapacağımız yazmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çekil yoldan akp li göbeği olan doblocu enişte müziği açıp geliyor
Siyaseti eleştirdim diye akp li oldum. Komedi. Zaten bu ülkede eleştiri yapılınca işine gelmeyenler hep karşı taraftan ilan ediyorlar.

Maile cevap gelmeyince ne yapacağımız yazmıyor

Siyaseti eleştirdim diye akp li oldum. Komedi. Zaten bu ülkede eleştiri yapılınca işine gelmeyenler hep karşı taraftan ilan ediyorlar.
@Abdullah Hacıgül abi sadece senin cevabını meraktan bekliyorum. Zaten forumda siyasetin yasak olmadığını görünce hesabı silmeye karar verdim. Bana göre teknoloji ağırlıklı forumlarda siyaset olmamalı. Madem burda var o zaman saygı duyar çıkarım.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom