Mert Yıldırım isimli üyenin son içerikleri

1. M

RX590 için minimum anakart işlemci önerisi

Şöyle bir ilan var mantıklı geldi ne dersiniz? Sizin dediğiniz gibi daha mı mantıklı olur
  2. M

RX590 için minimum anakart işlemci önerisi

Arkadaşlar herkese merhaba, elimde RX590 ekran kartı mevcut. Bunu değerlendirip bir sistem daha oluşturmak istiyorum. Minimum hangi parçaları alabilirim? ( oynayacağım oyun Rise Online) 2. PC olarak sürekli açık kalacaktır. Destekleriniz için şimdiden teşekkürler
  3. M

i5-4200U sisteme yükseltme önerisi

Arkadaşlar herkese selam. i5 4200U 8 GB RAM NVIDIA GT740M parçaları olan bir bilgisayarım var. Bugün kendisine SSD taktırdım. Fakat bu oyun bana Rise Online'de 40-50 FPS alacak hale getirilebilir mi? İşlemcisi değiştirilebilir mi? RAM eklense herhangi bir gelişme olur mu? Destekleriniz için...
  4. M

CoD MW2 multiplayer DMZ modu M13B nasıl alınır?

DC üzerinden iletişime geçsek ? MERT#5190
  5. M

Yeni başladığım için nerdeyse hepsi evet :)
  6. M

teşekkür ederim, bir arkadaş m13 için yardımcı oldu diğer hangisi mesela ?
  7. M

Herkese merhaba, M13B almaya çalışıyorum fakat bir türlü beceremedim. Oyunda hiç arkadaşım da maalesef yok. Grupta yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
  8. M

Connectgame güvenilir DARMOSHARK M3 alacağım

güvenilir sıkıntı yok.
  9. M

Ryzen 5 5600 için stok fan yeterli mi veya yeni olarak hangi fanı alabilirim

https://www.gelbura.com/urun/id-cooling-se-214-xt-argb-4pin-pwm-120mm-islemci-sogutucu
  10. M

Moni̇tör 360 Hz Ama Oyunda Ve Ayarlarda Max 144 Gösteri̇yo

monitör ayarlarından 360a çektiniz mi ? Hangi kablo ile bağladınız dp-hdmı hangisi ?
  11. M

Öneri Displayport Kablo Önerisi

Monitör hangi marka ?
  12. M

6500 TL ye rtx2060s alınır mı? sıfır

Kfg nedir?
  13. M

Yardım Soğutucunun bir tarafı böyle sizce problem olurmu???

çok bir bilgim yok, fakat sizin için sorun arz ediyorsa geri gönderip yenisini istemeniz en doğal hakkınız.
  14. M

Yardım Soğutucunun bir tarafı böyle sizce problem olurmu???

Problem olacağını düşünmüyorum.
  15. M

Yardım 1100TL Oyuncu Kulaklık Önerisi

0 takıntısı varsa tabi ki sizin önerdiğiniz alınabilir. Attığım üründe iade de mevcut. Beğenmez ise iade edebilir. Ürün de herhangi bir problem olmadığı sürece bence sıkıntı yok.
Top Bottom