MeteJedi isimli üyenin son içerikleri

1. M

Çözüldü✓ Ryzen 7 5800x3D Sabit Ghz Sorunu

Anladığım kadarıyla işlemci temel hızında sabitlenmiş ve bayadır böyle diyorsun, Bios üzerinde işlemciye basic overclock yapan bir ayar vardı kendi bilgisayarımda açmıştım bir kere işlemciyi temel hızına sabitlemişti belki onla alakalı olabilir bir kontrol et istersen.
  2. M

Yardım İ5 13400F Ekran kartı 32 gb ddr3 3200mhz ram Valorantta fps sorunu

i5 13400f işlemci ile nasıl ddr4 bi ram kullandın knk tabi beklediğinden düşük olur
  3. M

Okulda Kavga Edeceğim

değmez hacı hiç şey yapmana :D çok sorun çıkartırsa parçalarsın sonrası yok
  4. M

4060ti 8 gb 13400f performans normal mi

knk bende böyle sistemim performansı düşük mü acaba derdindeydim çok araştırmadığım yer kalmadı nerdeyse artık ama bi tane bile tatmin edici yani benim yaptıklarım dışında temel sorunlar vs hariç bir şey bulamadım ya her şey normal ama az fps veriyor inan bilmiyorum bende.
  5. M

4060ti 8 gb 13400f performans normal mi

güç ayarları, driver güncelliği, sıcaklık değerleri, arka plan uygulamaları(sanmam) gibi nedenlerden olabilir bir sürü olasılık var sen sisteminin optimizasyonunu sağla eğer sorun devam ederse tekrar yazabilirsin.
  6. M

Konuda belirttiğim sistem darboğaz yapar mı ve kaç Wattlık bir PSU almalıyım?

Dunyanin en sacma sistemi o ekran karti günümüzde cok yeteriz kaliyor oyle guclu bi islemciye o ekran kartı hic olmamis
  7. M

yeni anakart alınca american megatrends

Hocam orda bütün çıkış cihazlari görünür oku aşağıya indirdiğinizde kaybolur zaten hızlıca seçmek için orasi ama ses ayarlarindan<ses cihazlarını yönet den orda varsayilan çıkış ve giriş cihazini seçebilirsiniz. Istemediklerinizde devredisi birakabilirsin.
  8. M

Normaldir o kadar beklemesi ne kadar bekletirse bekletsin kapanmaması gerekir özel olarak abimede sordum 30 yıldır bu sektörde.
  9. M

Hocam umarım kapanmamışsinizdir cevap yazmadiniz
  10. M

:D knkm American Megatrends zaten biraz araştırırsan en büyük donanım ve ürün yazılımı şirketidir ve nerdeyse bütün anakartların yazılımını sağlarlar. Bide orda sana "N" ye mi yoksa "Y" ye mi basmak istediğini sorar yeni işlemci taktığında karşına çıkar. Y'ye basarsan anahtarı sıfırlar...
  11. M

F\P OYUN MOUSE TAVSİYESİ

https://www.akakce.com/mouse/en-ucuz-steelseries-rival-3-rgb-optik-kablolu-oyuncu-mouse-fiyati,643864689.html Kendi kullandığım mouse fiyatta esneme yapabilirsen oyun konusunda en iyi f/p mouselardan kendisi
  12. M

Yardım İŞLEMCİ SICAKLIĞIM NORMALMİ

Boşta 70 dereceyse acil termal macunu değiştir knk
  13. M

Oyun Arkadaşları Arıyorum

Kaç yaşındasın arada giriyorum Call of Duty belki gereriz
  14. M

1.350.000 k ya hangi araba alınır

hocam toyota corolla o fiyata alınabilcek en iyi arabalardan sağlamda arabadır
Top Bottom