Neler Yeni

yeni anakart alınca american megatrends

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
Arkadaşlar böyle bi hata alıyorum bilgisayar acilmiyor neden.

Ekler

• 16991064773438272792414386551670.jpg
    16991064773438272792414386551670.jpg
    1.5 MB · Hit: 39

MeteJedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Toprak Mete Demir
Arkadaşlar böyle bi hata alıyorum bilgisayar acilmiyor neden.
:D knkm American Megatrends zaten biraz araştırırsan en büyük donanım ve ürün yazılımı şirketidir ve nerdeyse bütün anakartların yazılımını sağlarlar. Bide orda sana "N" ye mi yoksa "Y" ye mi basmak istediğini sorar yeni işlemci taktığında karşına çıkar. Y'ye basarsan anahtarı sıfırlar, BitLocker varsa disklerinde sistemin anahtar olmadan açılmaz diyor burda Y ye basarak devam ediyorsun gerisine takılma.

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
:D knkm American Megatrends zaten biraz araştırırsan en büyük donanım ve ürün yazılımı şirketidir ve nerdeyse bütün anakartların yazılımını sağlarlar. Bide orda sana "N" ye mi yoksa "Y" ye mi basmak istediğini sorar yeni işlemci taktığında karşına çıkar. Y'ye basarsan anahtarı sıfırlar, BitLocker varsa disklerinde sistemin anahtar olmadan açılmaz diyor burda Y ye basarak devam ediyorsun gerisine takılma.
Hocam dediklerinizi yaptım windows güncelleştirmelerini yaparken. Windows hazırlanıyor bilgisayarinizi kapatmayında kalıyor ne yapmam lazim 10 dakikadır bekliyorum.

MeteJedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Toprak Mete Demir
Hocam dediklerinizi yaptım windows güncelleştirmelerini yaparken. Windows hazırlanıyor bilgisayarinizi kapatmayında kalıyor ne yapmam lazim
Hocam dediklerinizi yaptım windows güncelleştirmelerini yaparken. Windows hazırlanıyor bilgisayarinizi kapatmayında kalıyor ne yapmam lazim 10 dakikadır bekliyorum.
Hocam dışarıdayım işim vardi bakamadim naptin su an ona gore cevap vereyim.

MeteJedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Toprak Mete Demir
Hocam umarım kapanmamışsinizdir cevap yazmadiniz

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
Hocam uzun süre bekledim 1 saat kadar kendine geldi m2. Ssd var neden bukadar bekletti anlamadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bi soru daha sorucam bende kulaklik ve hopörlör var ama 2 side ayni yerde gözüküyor nası ayırım 2side burda.

Ekler

• 16991306621601104599075490454632.jpg
    16991306621601104599075490454632.jpg
    1.9 MB · Hit: 14

MeteJedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Toprak Mete Demir
Hocam uzun süre bekledim 1 saat kadar kendine geldi m2. Ssd var neden bukadar bekletti anlamadım.
Normaldir o kadar beklemesi ne kadar bekletirse bekletsin kapanmaması gerekir özel olarak abimede sordum 30 yıldır bu sektörde.

Kerimaluc

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Kerimcan
Normaldir o kadar beklemesi ne kadar bekletirse bekletsin kapanmaması gerekir özel olarak abimede sordum 30 yıldır bu sektörde.
Anladım peki hocam kulaklıklı soruna bir çözümün varmı acaba

MeteJedi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Toprak Mete Demir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam bi soru daha sorucam bende kulaklik ve hopörlör var ama 2 side ayni yerde gözüküyor nası ayırım 2side burda.
Hocam orda bütün çıkış cihazlari görünür oku aşağıya indirdiğinizde kaybolur zaten hızlıca seçmek için orasi ama ses ayarlarindan<ses cihazlarını yönet den orda varsayilan çıkış ve giriş cihazini seçebilirsiniz. Istemediklerinizde devredisi birakabilirsin.

Top Bottom