M

Son etkinlikler Mesajlar Mesajlarının Kategorileri Hakkında Referanslar İkinci El Konuları

• M
      metyz, Sunucu (Server) kategorisinde Yardım Kaliteli Vds Önerisi başlıklı bir konu açtı.
      Awmbilişim dışında güvenilir, hızlı ve kaliteli bir VDS arıyorum.
    • M
      metyz, Bu sistem alınır mı? başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      https://www.incehesap.com/matem-oyuncu-bilgisayari-fiyati-46902/?hsu=827750,26059,26061,785432,26062,26136 Buna bak
    • M
      metyz, Xbox kategorisinde Şu Zamanda İndirimde Witcher 3 Alınır Mı? başlıklı bir konu açtı.
      Xbox Series S Kullanıyorum Witcher 3 Çok Istiyorum Rdr2, Elden Ring Tarzı Hikayeli Oyunları Genelde Severim Şuan 400₺ Den 120₺ Düşmüş İndirimin 13 Saati Var...
    • M
      metyz, Yardım Hangi Tableti Almalıyım başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
      Hocam o zaman karar verdim s9 fe plus eğer olmazsa s9 fe önerileriniz ve yardımlarınızı için teşekkürler
    • M
      Hocam öyle zaten SD ksrt takarız o problem değil ama o yüzden kafam karışıyor sonra oyun oynamayacağım zaten diyorum ama kararsızım epey linki de burda son...
    • M
      Genelde %86 ekran oranı oluyor zaten onun için ona bakıyorum hocam ayrıca sanırım S7 Fe alacağım not tutmak ve dosyalarımı saklamak için kullanacağım genel...
    • M
      Cm Cinsinden yüksekliği ve uzunluğu kaç cm hocam bir sitede 185mm x 284mm yazıyor bir sitede 165mm x 265mm yardımcı olursan sevinirim
    • M
      Hocam yanlış anlama beni sende var mı varsa memnun musun ekran boyutları tam olarak nedir her sitede farklı yazıyor benim için büyük ekranı olması önemli
    • M
      metyz, Telefon Önerileri kategorisinde Yardım Hangi Tableti Almalıyım başlıklı bir konu açtı.
      Oyun için almıyorum öneriniz var mı https://www.epey.com/tablet/karsilastir/718921-885555/apple-ipad-9_huawei-matepad-11-5-2/...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...
  • Yükleniyor...

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,663
Üyeler
140,681
Son üye