minirayss42 isimli üyenin son içerikleri

1. minirayss42

Kollarım çok ince ne yapmalıyım

Yapman gereken şey spor yapmak fakat kol ile ilgili. Sürekli kolunu yor ağırlık kaldırarak. Hareketler var dımbal :D kendine çekerek ellerini çevirme vs. Adlarını bilmiyorum ben. Yap diyorlar yapıyorum :D
  2. minirayss42

Kollarım çok ince ne yapmalıyım

Bendede aynı, kollarını aktif kullanmadığından ve masa başında oturduğundan dolayı olan bir durum. Kemiklerin ince ise biraz uğraşman gerek kalınlaştırmak için, çünkü çok yük kaldırırsan kırılabilir. (Hiç yaşamadım fakat ağır kaldırınca kemiklerimin sızladığını söyleyebilirim ve bıraktıktan...
  3. minirayss42

8 yıllık ASUS N552W laptopa macun sürülmeli mi?

O laptopa ne sürersen tutar dostum ofis bilgisayarı sonuçta. Önemli olan uzun ömürlü olması. WePaste gibi macun öneririm uzun ömür açısından.
  4. minirayss42

8 yıllık ASUS N552W laptopa macun sürülmeli mi?

O tarz laptopa zaten wipaste gibi çok iletken olmayan ama pomp out da olmayacak kaliteli laptop macunu sürülür. Güzel tavsiye. MX6 falan desek 4 ay sonra değişmesi gerekir çünkü ömrü o kadar. O laptop da iş odaklı olduğundan WiPaste güzel tercih olacaktır. Veya HY 880 gibi vıcık bir macun...
  5. minirayss42

Bu motor alarmı alınır mı

https://www.amazon.com.tr/Bisiklet-Kablosuz-Motosiklet-Sens%C3%B6rleri-Kumandal%C4%B1/dp/B0C73VVTWV?source=ps-sl-shoppingads-lpcontext&ref_=fplfs&psc=1&smid=A3G41B7IHORYOL Motoruma alarm alacağım fakat bunu beğendim, fiyatını da. Üründe yorum falan yok bu yüzden size sormak istedim. Bütçem 400TL
  6. minirayss42

Modem Adaptör kablosu

Google ye 12V modem kablosu yazarak bulabilirsin. Kalite derken orayı anlamadım :D Hepsi 12V veriyor zaten. Bence adaptöre değil akım korumalı prize falan önem göstermelisin.
  7. minirayss42

nasıl bir laptop almalıyım

Güzel bir laptop almalısın.
  8. minirayss42

R5 5600 & 4060 Gta 6 acarmı beler

Fikrimi söylüyorum; GTA6 oyununu pahalı olarak satacaklar biliyoruz zaten fakat bu oyunu büyük kitleye satmak için Fortnite gibi mobil grafik modu veya sağlam optimizasyon getirecekler diye düşünüyorum. Çünkü ayrılan bütçeyi amorti edip sağlam kâr etmeleri lazım bence. Veya 5000 Serisi ekran...
  9. minirayss42

İnternet bir anda gitti

O yerde kanalizasyon gibi duran o alt yapı kapağına muhtemelen su kaçtı veya hasar aldığından dolayı internetinizde arıza oluştu. Önerim durumu müşteri hizmetlerine anlatmanız.
  10. minirayss42

Öneri Yağ gibi kayan kablosuz mouse önerisi

Bir zamanlar "Cam" Skatez görmüştüm, öneririm.
  11. minirayss42

Bu fiyata arkadaş pc almış nasıl?

Lahmacun küreği... + Olarak kavisli monitörler VA panel oluyor çoğunlukla. O paraya ben 32GB ram, 4060, 27" IPS, 1TB M2 li sistem dizerim. Hatta zorlasam üste Hawk Fab V4 koyarım.
  12. minirayss42

29k gaming altı laptop önerisi

Victus öneririm, zaten DA YT de videosu var buz gibi laptop ve aşırı güzel driver, software sahiptir.
  13. minirayss42

😱Yarın Getir’deki 1 Milyon kişinin verisi sızdırılacakmış😱

Kral sorun şu beleşede bulabiliyolar zaten neden satıyolar ki :D
  14. minirayss42

12.000 TL'ye kadar 2k Monitör Önerisi

O modeli attım zaten :D
Top Bottom