Neler Yeni

Kollarım çok ince ne yapmalıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar 17 ye yeni girdim 1.75 ve 73 kiloyum bacaklarım gayet iyi omuzum gayet iyi ve hafif geniş yani kısaca vücududum güzel zayif değil ama bir anormallik var kollarım çok zayıf hele hele bilekten öncesi ön kolum çok zayıf kolum zayıf olunca diğer yerlerin bir önemi kalmıyor dışardan çok zayıf gözüküyorum lazım sadece kol lazım bana bilek zaten çok gelişmez ama ön kol dahil gelişim olurmu ne yapmam lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Bendede aynı, kollarını aktif kullanmadığından ve masa başında oturduğundan dolayı olan bir durum. Kemiklerin ince ise biraz uğraşman gerek kalınlaştırmak için, çünkü çok yük kaldırırsan kırılabilir. (Hiç yaşamadım fakat ağır kaldırınca kemiklerimin sızladığını söyleyebilirim ve bıraktıktan sonra hep diyorum ki, az daha asılsam kırılacakmış)

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Arkadaşlar 17 ye yeni girdim 1.75 ve 73 kiloyum bacaklarım gayet iyi omuzum gayet iyi ve hafif geniş yani kısaca vücududum güzel zayif değil ama bir anormallik var kollarım çok zayıf hele hele bilekten öncesi ön kolum çok zayıf kolum zayıf olunca diğer yerlerin bir önemi kalmıyor dışardan çok zayıf gözüküyorum lazım sadece kol lazım bana bilek zaten çok gelişmez ama ön kol dahil gelişim olurmu ne yapmam lazım
Ön kolum benim baya kalın ve bunu şu haraketi uzun vaadede sık tekrarla yaparak kazandım.
Ama daha bilgili olan abilerimizi daha iyi yönlendirebilir tabii ki.
(arkadaşım baya kıskanıyor ön kolumu, söyleyene kadar fark etmemiştim)

1714744068652.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Yiğit
Yapman gereken şey spor yapmak fakat kol ile ilgili. Sürekli kolunu yor ağırlık kaldırarak. Hareketler var dımbal :D kendine çekerek ellerini çevirme vs. Adlarını bilmiyorum ben. Yap diyorlar yapıyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ön kolum benim baya kalın ve bunu şu haraketi uzun vaadede sık tekrarla yaparak kazandım.

Alıntıyı görüntüle
Soldaki omuz kalınlaştırmak sağdaki omuz genisletmek için diye biliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yapman gereken şey spor yapmak fakat kol ile ilgili. Sürekli kolunu yor ağırlık kaldırarak. Hareketler var dımbal :D kendine çekerek ellerini çevirme vs. Adlarını bilmiyorum ben. Yap diyorlar yapıyorum :D
Hocam dambıl flan var bar da var da en etkili hareketler ne olur bilemiyorum

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Soldaki omuz kalınlaştırmak sağdaki omuz genisletmek için diye biliyorum
Aynen, ama zorlanmaya başladığında bırakma, bunu dediğim için spor lobisi tarafından katledilebilirim ama formunu biraz bozarak dirseklerini kırarak yapmaya devam edersen omuzdan çok ön kolun çalışmaya başlıyor (yada ben öyle hissediyorum)

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynen, ama zorlanmaya başladığında bırakma, bunu dediğim için spor lobisi tarafından katledilebilirim ama formunu biraz bozarak dirseklerini kırarak yapmaya devam edersen omuzdan çok ön kolun çalışmaya başlıyor (yada ben öyle hissediyorum)
O doğru hocam normalde omuzdan kaldırılıyor bi ara spora gitmiştim zorlanınca omuzdan değil ön koldan kaldırıyorsun ful sadece bunda gördüm o olayı noramlde ya omuz ya arka kol çalışır teşekkür ederim kafaya dak etti bian

ahmetkvrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Ahmet Kıvrak

Alıntıyı görüntüle
Dayı lateral raise ile ön kolu nasil geliştirdin anlatsana

kazue

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Enes ÖZDEMİR
Kanka al dumbellı eline set set curl at. Şınava yat, barfiks çekebiliyorsan barfikse aban. Yavaş yavaş olur. Beslenmene de dikkat et bir de. Profesyonel olarak yapacağını sanmıyorum zaten evde kendi imkanlarınla halledersin illaki takma kafaya.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Tek kol Dumbbell Triceps Extansion yap çok etkilidir arka kol için kalın gösterir kolu ön kol daha çok sıktığında gözükür ama arka kol çevirdiğinde bile belli olacaktır kolunu kalın durmasını istiyor isen arka kol çalışman daha makul.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
552
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Dayı lateral raise ile ön kolu nasil geliştirdin anlatsana
Anlatmışım kanka zaten, okursan sevinirim. Yanlış bir şey söylediysem de kibarca anlatırsın. Gereksiz muhalfet yapmazsak sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Paşadöner
Tek kol Dumbbell Triceps Extansion yap çok etkilidir arka kol için kalın gösterir kolu ön kol daha çok sıktığında gözükür ama arka kol çevirdiğinde bile belli olacaktır kolunu kalın durmasını istiyor isen arka kol çalışman daha makul.
Hocam bu sadece dambıl ile gerçekten olabilir mi peki

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam bu sadece dambıl ile gerçekten olabilir mi peki
maalesef olmaz spor salonuna gidebilirsin orda sana gösterirler hem yanlış da yapmazsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

çok fazla da zorlar isen bu sefer kolların daha incelir haberin olsun.

Top Bottom