MisterMiller isimli üyenin son içerikleri

1. M

🔥İndirim SAMSUNG 980 PROAMAZON 300/120 + NAYS İLE 3328 TL

3 ay öncesine göre fiyatları baya şişirdiler depremi bahane edip. Bir kaç aya tekrar çakılmasını bekliyorum.
  2. M

🔥İndirim Timetech Gen 4 SSD 1 TB 1995 TL 2 TB 3718 TL

Kim steam deck taktıysa bozulmuş. PS5 için alabilirdim ama soğudum.
  3. M

🔥İndirim EZDIY-FAB X16 PCie 3.0 Ekran Kartı Kablosu 2 Adet 588 TL

Arada 1-2 fps farklar var genelde hissedilmiyor bant genişlik farkı.
  4. M

🔥İndirim SEÇİMDEN ÖNCE ALIN HyperX Cloud 2 KIRMIZI NAYS İLE 1859TL

https://tr.aliexpress.com/item/1005006029823943.html sadece kulaklık ihtiyacınız varsa bunu alın geçin. Eq ayarı ile 10 numara oluyor.
  5. M

🔥Steam Bedava 3 Dolar Kazanma Taktiği KONU GÜNCELLENDİ!🔥

gcoin kutları açmadıysan duruyor. Açtıysan belli süre kullanılmayınca siliniyor.
  6. M

🔥İndirim Selin 80 Derece Limon Kolonyası Bidon 2 x 900 ML 137TL

Kodu aktif edince 150₺ mağaza limitine takılıyor. 2x mi almak lazım yoksa uygun bi ürün var mı?
  7. M

Bitfenix Cube 360 ARGB sıvı soğutma nasıl sizce?

Düşük rpm'de %25-%50 arası sorun yok ama %100 de gürültüsü çok fazla.
  8. M

5900x işlemci var bende. UV olarak kullanıyorum. İlk seri Arctic 240mm var. Soğutucu yüzeyi korozyona uğrayınca 6 ay önce zımparalayarak kullanmaya devam ediyordum. Prime95 cinebenchr23, intelburntest ile 68 dereceleri gördü sistemi kapatmadan önce ama daha detaylı test yapamadım. Aceleye...
  9. M

Thermalright frozen horizen 360 aldım 2 gün önce ve daha kutusunu açmadım. Dün ise Bitfenix cube 360 sipariş ettim ve bu sabah elime ulaştı. Şuan sızdırma testi yapıyorum. Fanları son devirde çalışırken fazla gürültülü değil. Duruma göre akşama montajını yapıp.Eski aio'ma göre bir iki sıcaklık...
  10. M

Hocam indirimde kaça düştü. Thermalright horizon 360mm modelini sipariş ettim 3k'ya duruma göre siparişi iptal edip bunu alacağım ama yeni bir ürün olması pompa kalitesi/ömrü ve contalardan sızındı kafamı karıştırdı. Nikel kaplama ve fanlarının daha performanslı olduğundan almak istiyorum.
  11. M

🔥İndirim ThermalRight Frozen Horizon 360mm Sıvı Soğutma 2999 TL

Bir incelemede deepcool ls720'den 2 derece daha iyi sonuç vermiş. O soğutucuyu tier1 olarak listelemişler. Bu da o kalitede performans olarak sanırım. Fanları biraz görültülü dez avantaj olarak bu soğutucunun
  12. M

🔥İndirim Corsair HS80 USB Dolby Audio RGB 7.1 Surround Kablolu Gaming Kulaklık - 2599₺

Mic ihtyacınız yoksa ya da ileride mic alırım derseniz. https://tr.aliexpress.com/item/1005006404368836.html bunu alın geçin. Ses kalitesi olarak parasına göre daha iyisi yok.
  13. M

sennhesier hd 569 kulaklık 3100TL

Aliexpress'ten Philips shp9500 alın 60 dolar altına düşünce vergisiyle 88 dolara falan gelir. Dolar olarak ödemeyi yapın yoksa kendi kur hesabı yüksek çıkıyor. Kısaca 2700 liraya geliyor ve arkası açık efsane bir kulaklık. Zamanında almadım gittim Logitech sevdasını g633 almıştım. Ses kalitesi...
  14. M

🔥İndirim Redragon K683-WB| Manyetik Switch 0.1mm|Adjustable Trigger Point| 8khz | 2382 TL

Mirliva'nın yayında gördüğüm kadar vgn tok, hoş bir sesi var modlanmış gibi. Redragon için inceleme vs göremedim bilemiyorum o yüzden. Bir de alüminyum kasa vgn (redragon metal kaplama denmiş) ve ekstra tuşları var. Bütçene kalmış kısaca. Ben 4.4k vermek istemem ama manyetik switch deneyeyim...
  15. M

🔥İndirim Redragon K683-WB| Manyetik Switch 0.1mm|Adjustable Trigger Point| 8khz | 2382 TL

Geçen bi konuda yazdım bu klavyeyi manyetik switch için denemek istiyorum ama rengi hoşuma gitmedi belki başka model gelir diye bekleyeceğim bir süre. TR'de https://wraithesports.com/products/vgn-vxe-atk68-mekanik-klavye-manyetik-switch 2 kat fark var neredeyse ama daha hoş bir klavye
Top Bottom