Montofteam isimli üyenin son içerikleri

1. Montofteam

2k, 4k oyunculuğa gerek var mı?

Gerek var mı hayır ama fark var mı kesinlikle. Oyun oynamayı gerçekten seviyosan ve zaman harcayacaksan 2k alabilirsin ama arada girerim paramda çok gitmesin 1080p çek bi tane çok psra harcamandan onunlada tatmun olursun
  2. Montofteam

Kararsızım performans konusunda

Amaç şu an oynanabilir olmasıysa şu anlık yetecektir ama 1 yıl sonra ekran kartı değişmek istermisin bilmiyorum
  3. Montofteam

Kararsızım performans konusunda

HIkayeli oyunlar oynacaksan 4060 yetmez ya ikinci elden baba rx6900xt veya 3080(3090 a bütçe yeterse) ya da sıfır 4060ti 4070 bütçesine çik psu önemli
  4. Montofteam

Mobil Oyun Önerisi !!!!!

Bbtan, turmoil, rusted warfare, rider 1, chess, car parkind 3d, the wolf, traffic racer bide bilardo bunlar var aklımda şimdilik
  5. Montofteam

2x5 Dumbell Tavsiyesi Alabilirmiyim ?

https://ty.gl/nnf68iwywm Kumlu olanlardan alın ucuz oluyorlar genelde sorun olmuyor. Demirden olanlar var onlar pahalı biraz daha
  6. Montofteam

Yd telefon kullanım mantığını bana anlatabilir misiniz

Genel fikir verebilirim tam ben de bilmiyorum. Telefon getirirken 2 yöntem vadr ilk kaçak getirip imei atıp kullanmak veya burada kayıt yaptırmak kayıt yaptırınca burdakiyle aynı fiyatlara yakın oluyordu şu an durum ne bilmiyorum. Diğeride kaçak getirme şu an abimde düz iph 15 var 128gb 27k ya...
  7. Montofteam

Tamir görmüş ekran kartı alınır mı?

İndirt fiyatı baya bi eğer riskli iş yapacaksan oldukça paranı koruyacaksın bana kalsa bi sorun çıkmaz büyük ihtimal ama neden o riske gireyim adamın dediğiyle yaptığı farklı olursa başına patlar. Ölü fiyat verirse al yoksa yok alma
  8. Montofteam

Rust mu almalıyım, Rdr 2 mi?

Rdr2 yi seve seve oynar bitiririsin. Oyun bitti oynayacak oyun aliyim beni gece gündüz tutsun demiyosan rdr2 al
  9. Montofteam

Rust mu almalıyım, Rdr 2 mi?

Rdr yanlış drğilsem 55 60 saat sürüyor hikaye modu. Rust 1 k saat bile yapabilirsin ama rdr 2 nin hikayesi olsun grafikleri olsun rustta aramican
  10. Montofteam

2. EL ARABA ALMAYIN ALDIRMAYIN !!!

Bu ülkedemi aynen kardeşim bi touch blue getir abine
  11. Montofteam

Tyt 25-30 ayt 30-35 arası netlerle hangi bölümler gelir sizce?

ne sorduğunu anlamadım ama programlama ve özellikle yazılım için lisede geliştirmen lazım kendini mesela konservatur okumak içnde lisede müzik temelini atman gerekiyor anlatabildim mi örnek pek doğru olmadı ama
  12. Montofteam

Oyunlarda Vuramamak beni delirtiyor

Sapık gibi oynasan 12 saat günlük oyun süren olsa çimlere dokunmasan sende yaparsın adamlar hayat meselesi yapmıs rainbow six giriyorum çıkıyorum hemen ben de aynı sebepten
  13. Montofteam

Ya düzgün çalışmıyorsundur ya da yanlış çalışıyorsundur ya da kafa yokturki sanmam. Koç falan tutu dicemce şimdi en temeli kendin atman lazım 30 net tyt zaten 10 tr 10 sosyal 5 mat 5 fen le yaparsın. Zamanında temelini atmamışsındır oturup ya lafın gelişi ölümüne çalış koçluk moçluk al düzgün bi...
  14. Montofteam

Sporda kasın boyutu ile güç nasıl orantılı değil açıklarmısınız?

Arabadan anlarmisın bilmiyorum 1.6 vs 1.9 motorlar düşün mantıken 1.9 motor daha güçlü olmalı çünkü anlık yakıt aktarımı daha büyüķ ama işte büyüklük önemli değil partner 1.9 70 hp iken 1.6 coralla 110hp anlatabildim mi
  15. Montofteam

Reis belki haddime değildir ama çalışman lazım
Top Bottom