moonshine07 isimli üyenin son içerikleri

1. M

🔥İndirim Asus Rog Gladius III AimPoint 2149 TL

Benim ödemem de yapılmış. Mail üzerinden bilgileri tekrar göndermemi istediler sonrasında gönderdiler.
  2. M

Yanıyor Outdoor Katlanabilir Büyük Bot Kamp Masası 369.90 TL

bir tane satın aldım teşekkür ederim.
  3. M

Gaming.gen.tr + Fibabanka kampanya yapmışlar Alışgidiş Kredisi diye, 5 taksit 0 faiz kredi veriyorlar. Değerlendirmek isteyenler iyzico ile ödeme kısmında kredi ile öde seçeneğinden bu şekilde satın alabilir.
  4. M

Alan arkadaşlar üründen memnun musunuz izlenimleriniz nasıl? Ağırlığı çok sorun olacak gibi mi? Şuan 70gr fare kullanıyorum ne hafif ne ağır geliyor bu ürüne geçsem zorlanır mıyım ve de son olarak fiyatta değişim olmuş, siyah model için 2299 TL değer mi sizce? Teşekkürler
  5. M

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

Flying switch kullanmadım, neredeyse iki haftadır gift switchli AK882 Pro kullanıyorum ve çok keyifli bir ürün olduğunu düşünmekteyim. Flying fish switchin sesi çok tiz diye biliyorum, giftin olayı ses ve hissiyat anlamında tok olması bence. Red switchten geçtim alışmak yarım günden kısa sürdü...
  6. M

27 İnç, 180 Hz, IPS Panel Acer Nitro Monitör 4.400 TL

27 inç 1080p forumlarda gömüldüğü kadar katlanılmaz değil. Monitörle arana mesafe koyma şansı tanıdığı için oyun veya içerik tüketirken konforlu fakat ekrana görece yakın çalışılan ofis işleri vesaire yaparken hele de koca ekranda 1080p çözünürlükte kısıtlı kalınca bence rezalet. 😂
  7. M

❌İndirim Bitti! ₺1,369 - Ajazz AK820 Pro (Ekran + Knob, Wireless) [Tekrar Stokta!]

Ürünü bugün itibariyle teslim aldım. Maalesef ki 670 küsür lira vergi çıktı fakat iade sürecini bilemediğim için ödeyip almayı uygun gördüm. Eğer ki 1400 lira civarında alsaydım aldığım ürünün kalitesine oranla çok mutlu olurdum çünkü ürün gerçekten güzel. Strix Scope RX Red'den geçiş yaptım...
  8. M

Whatgeek üzerinden yaptığınız kargo takip kısmında Pos Malaysia kodu varsa o kodu ptt ye yapıştırıp sorgulayın.
  9. AJAZZ AK 680 Brown Switch - Sıfır Kapalı Kutu

AJAZZ AK 680 Brown Switch - Sıfır Kapalı Kutu

Merhaba arkadaşlar. Ajazz AK 680 model brown switch klavye satın aldım fakat sonradan karar değiştirip 820 Pro aldığım için bu ürün fazlalık olarak kaldı. Ürünü aldığım fiyata verecektim fakat maalesef ki gümrük vergisi de çıktı. Ürün için ödediğim fiyat + vergi kadar satış ücreti belirliyorum...
  10. M

🔥İndirim DeepCool AG620 BK ARGB 120 mm Intel(1700p)-AMD Uyumlu Hava Soğutucu 1699 TL

Yaklaşık 6 7 aydır kullanıyorum çok memnunum. PBO + Overclock ile birlikte 5600x ile kullanıyorum. Fanları sessiz seviyelerde kalıp hem de işlemci sıcaklığını 75 dereceyi aşmadan çalıştırabiliyor.
  11. M

🔥İndirim GIGABYTE GeForce RTX 4080 Eagle OC 16GB 46550TL

https://www.vatanbilgisayar.com/asus-geforce-tuf-rtx-4080-gaming-16gb-gddr6x-256bit-nvidia-ekran-karti.html Aynı fiyata tuf var. Soğutma konusunda gayet iyidir.
  12. M

🔥İndirim 🔥IKEA lanespelare mousepad 300 TL🔥

Mouse pad kalın ve speed'e yakın bir yüzeyi var. Ben üç ay önce aldım ilk günden bir farkı yok. Qck, purge, gamepower ve lanespeare kullandım. Kayganlık açısından sıralamam gerekirse lanespeare > purge = gamepower > qck diyebilirim.
  13. M

13 aylık Xbox gamepass ultimate 959 TL. Nays ile extra yüzde 20 iade

2025'e kadar ultimate aboneliğim var. Bu yöntem ile uzatılabilir mi?
  14. M

Samsung Galaxy Watch 6 Classic 47mm Astro Versiyonu 5299 TL!

Ürünün indirimsiz fiyatı 8199 gözüküyor.
  15. M

🔥İndirim Xiaomi Mi 33W Hızlı Şarj (Type-A + Type-C) (Xiaomi Türkiye Garantili) 299 TL🔥

Samsung PD teknolojisi ile hızlı şarjı destekliyor, bu ürün QC olduğu için Samsung'larda 15W destekleyecektir.
Top Bottom