MoOsFoOsy isimli üyenin son içerikleri

1. MoOsFoOsy

Yardım Ekran kartı kullanım yüzdesi her saniye düşüp artıyor

bütün sistem özelliklerinizi yazınki bilgilenelim ama bir darboğaz söz konusu değilse herhangi bir sıkıntı olmaz işlemci tabanlı oyunlar oynarken ekran kartın diğer oyunlara göre fazla çalışmıyordur bazen o yüzdeleri çok takmamak lazım
  2. MoOsFoOsy

Çözüldü✓ 4500 TL 2.el Ekran kartı önerisi

hocam rx6600 aldım 1 hafta önce istediğim performansı veriyor şuan teşşekür ederim yazdığınız için
  3. MoOsFoOsy

Yardım Laptopumun arkasından tıkırtı geliyor

kablolar fan a temas halinde olabilir kontroller ettir deneyimli değilsen anakarta dokunma kazaktan bile statik elektirikte bozarsın kartı
  4. MoOsFoOsy

R5 5600 ile RX 6800 XT Alınır mı ?

hocam bu bütçelerde ddr5 ve am5 bakmaya çalışın
  5. MoOsFoOsy

Monitör önerisi 3.5-4K

bu tarz seviyorsanız razer deathadder modellerine bakabilirsin 1706915202 alttakini al geç 1706915282...
  6. MoOsFoOsy

Monitör önerisi 3.5-4K

2 gün önce steel series prime fps mouse aldım vatanda indirimdeydi 550 ye aldım gayet memnunum palm girp tutuyorsanız tavsiye ederim
  7. MoOsFoOsy

Monitör önerisi 3.5-4K

https://www.hepsiburada.com/lenovo-g24-20-23-8-0-5ms-165-hz-hdmi-display-amd-freesync-premium-ips-panel-wled-gaming-monitor-66cfgac1tk-pm-HBC00002QYDVK 5k verebilirseniz kendi kullandığım üründür gayettde memnunum ips 165 hz 0.5 ms
  8. MoOsFoOsy

Monitör önerisi 3.5-4K

he tamamdır ozaman hocam bu tarz dolandırıcılar var onlardan zannettim dediğim gibi ips tercih etmeye bakın va panelde ghosting oluyor renk skalası ips kadar tatmin edici değil
  9. MoOsFoOsy

Monitör önerisi 3.5-4K

va panel o benim attığım ips ve 50k bakiye olayı 200 TL karsılıgı size bakiye veriyoruz diyen dolandırıcılara paranızı kaptırmadınız inşşallah
  10. MoOsFoOsy

Çözüldü✓ Monitorümdeki ölü piksel problemi

garanti kapsamı içinde ise halen gönder 2 ölü pixelden az ise ürün geri gelirdi garanti aktifse yenisini yollarlar
  11. MoOsFoOsy

Monitör önerisi 3.5-4K

https://www.gaming.gen.tr/urun/4719...ll-hd-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.35.9 4200 TL'ye alabileceğiniz en iyi monitör 1706914353 4099 olmuş hatta sakın kaçırma önerip aldırdığım her arkadaşım üründen mutlu
  12. MoOsFoOsy

gamenote h2002p kulaklık alınır mı

ses kaydını nasıl atarım buradan bilmiyorum fuxi 3 kablosuz kulaklıkdan kaliteli olduğu kesin ytdeki testlere bak o testlerden çıkarım yap istersen
  13. MoOsFoOsy

gamenote h2002p kulaklık alınır mı

konu azıcık hortlatıcam ama havıt gamenot h2002p yeni elime geçti ve mikrofon kalitesi muazzam dipses cızırtı vb şeyler yok seste robotlaşma yok kulaklık gercekten rahat iyiki gamepower fujin pro almamışım diyorum tr piyasasında 1k bandında bundan iyi kulaklık yok aşırı preimum hissetirdi tek...
  14. MoOsFoOsy

Gaming monitör öneri

https://www.gaming.gen.tr/urun/4719/asus-vp249qgr-23-8-144hz-1ms-display-port-hdmi-freesync-full-hd-ips-gaming-monitor/?ref=akakce&v=1.35.9 4200 TL'ye alabileceğiniz en iyi monitör
  15. MoOsFoOsy

1200 TL Kasa Önerisi

B450m a pro max anakart için kasa arıyorum Ekran kartım xfx rx6600 çift fanlı modeli Tavsiyelerinizi bekliyorum
Top Bottom