MufoTr isimli üyenin son içerikleri

1. Acer Aspire A715-51G RTX 3050 2x8 Ram

Şehir Belirtilmemiş Acer Aspire A715-51G RTX 3050 2x8 Ram

Ürünü 1 haziran 2023 Hepsiburada'dan aldım. Almadan önce extradan 8 gb ram eklettim. Üründe ğ ve p tuşunda ufak deforme vardır. Onun dışında ilk günkü kondüsyonundadır. Çizik vuruk vs hiçbir sıkıntısı yoktur. Bugünün tarihiyle 18 ay garantisi vardır. İ5 1240p Rtx3050M 2x8 16 Gb 3000 Mhz Ram 512...
  2. MufoTr

Eski tip Razer Mamba Wireless mouse RGB sorunu

Buldum çözümü eski sürüm indirdim. Sorunsuz çalışıyor.
  3. AMD RYZEN 1500X 3.2 ghz İŞLEMCİ

Bursa AMD RYZEN 1500X 3.2 ghz İŞLEMCİ

Kutu yıprandığı için yeni kutu aldım fatura garanti bitti. Stok soğutucusu ile beraber vereceğim. Oc denemedim. Pazarlık cuzi.
  4. MufoTr

Eski tip Razer Mamba Wireless mouse RGB sorunu

Arkadaşlar ben birinden hediye bu model eski tip mouse aldım. Fakat RGB'leri kontrol etmek için program bulamadım. Mouse da hiçbir sıkıntı yok. Razer Synapse programından Chroma Studio falan bakıyorum ama program benim fareyi tanımıyor. Ne yapmam gerek bilmiyorum yardımcı olacak biri var mıdır...
  5. R5 1500x Fanlı

Bursa R5 1500x Fanlı

Arkadaşlar kutusu yıprandığı için atmıştım. Arkadaşımın birinden rica ettim ryzen 7 kutusunda yollayabilirim. Fanı vardır çok kullanmadım. Sıkınıtısı falan yoktur model yükselttiğim için satıyorum. Garanti fatura yoktur. Bursa dışına havale sonrası kargo yapabilirim fiyat son olarak düşünüyorum.
  6. James Donkey 712 RGB 7.1

Bursa James Donkey 712 RGB 7.1

Kulaklığın 2. sahibiyim kablosuz kulaklığa geçtiğim için boşta kaldı. Kutusu faturası vardır. Garantisi 6 ay gibi bir süre kaldı. Fotoğraflarda görüldüğü gibi en ufak arızası yoktur. Her şeyi çalışıyor. İnternette sürüyle incelemesi vardır. Şehir içi tercihim ama şehir dışı havale sonrası kargo...
  7. Asus a320m-k+ RYZEN 5 1500x ikilisi

Bursa Asus a320m-k+ RYZEN 5 1500x ikilisi

Asus a320m-k: Statik poşet haricinde kutu içeriği tamdır. Garanti fatura yoktur. M2 slotu vs çalışmayan aksamı yoktur. Bios günceldir. Amd ryzen 5 1500x: Kutu hasar gördüğü için attım onun yerine ryzen 7 kutusunda saklıyorum beraber vereceğim. Fanı vardır garanti fatura yok. Kargo alıcıya aittir.
  8. MufoTr

İkinci El Forumu İçin Düzenlemelere Başladık!

Çözüldü
  9. MufoTr

Hocam kaç hafta oldu getirin artık şunu.
  10. MufoTr

Deneysel 2.El 2070S Sistem Toplama

ekran kartı satıcısı oltayı atmış sazan bekliyor hadi bakalım. Mersin de elden aldıralım dese yan yattı çamura battı olur :D
  11. MufoTr

S son durum nedir ne zaman ekleneccek bilgi var mıdır?
  12. MufoTr

CPU Z ramlerimin cl değerini yüksek gösteriyor

Aynen normal değil haklısın peki ne yapmalıyım? 1615812176 tamam çözdüm 2 profile varmış :D
  13. MufoTr

CPU Z ramlerimin cl değerini yüksek gösteriyor

Arkadaşlar Corsair Vengeance 2x8 3000 MHz CL16 RAM kullanıyorum RAM'lerim XMP açık şekilde 3000 MHz'de çalışıyor ama CPU Z moralimi bozuyor sizce bu değerler normal mi yoksa yapılması gereken bir şeyler var mıdır? Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  14. MufoTr

Sizce hangisini almalıyım?

İşte hiçbir şekilde istemiyorum yurtdışı alışveriş onu demek istiyorum. Bahsettiğiniz ssd hangisiydi onu kastettim.
  15. MufoTr

Yardım Bluetooth kulaklık wifiyi yavaşlatıyor

Hiç böyle bir şey duymamıştım. Şu an ben de merak ettim bu konuyu.
Top Bottom