MUH4MM37 isimli üyenin son içerikleri

1. M

Fiber modemi farklı odaya taşımak.

Kesildi kankam
  2. M

Fiber modemi farklı odaya taşımak.

Bugün ben yokken evime fiber İnternet bağlandı ben İnterneti kendi odama bağlatacaktım ama salona bağlamışlar ben modemi kendi odama başlarsam İnternet çalışır mı? Elektrik panosu gibi bir yere küçük modem benzeri alet takılı modemse salonda bağlı modemi taşısam bağlantı kesilir mi?
  3. M

Barışta ve seferde askerliğe elverişli değildir

Ben de öyle biliyordum açıkçası
  4. M

Teşekkür ederim bu olayı yaşamış birinden bilgi almak daha iyi oldu.
  5. M

Sağlık sorunları nedeniyle aile hekimim beni sağlık kuruluna sevk etmişti e devlet üzerinden rapor sonucum çıktı ve raporda Barışta ve seferde askerliğe elverişli değildir yazıyor bu tam anlamıyla ne demek? Ben şu an erteleme mi aldım yoksa mu af mı oldum? Bilgisi olan varsa yardımcı olursa...
  6. M

XBOX GAME BAR Bilgisayarınız donanım gereksinimlerini karşılamıyor hatası.

Obs`de sıkıntı çektiğim için Xbox Gamebar`ı deneyeyim dedim ve Bilgisayarınız yakalamalar için donanım gereksinimlerini karşılamıyor hatasıyla karşılaştım bunun bir çözümü var mıdır Ekran kartım RX6500XT
  7. M

şoktan aldığım Rampage RM-K27 X-Jammer mikrofonu çalışmıyor

düzeliyorsa alırım teşekkürler
  8. M

tek bir jak girişi var incelemesini yapanlarda çalışıyordu tek jakla 1612077034 bir de led ışıklar için usb girişi var
  9. M

Rampage RM-K27 X-Jammer adlı kulaklığı şoktan aldım ve gerek olmadığı için mikrofonuna bakmamıştım yakın zamanda test ettim ve çalıştıramadım internette de çözümünü bulamadım bilgisi olan biri yardım ederse sevinirim
Top Bottom