muhammedklo isimli üyenin son içerikleri

1. M

[REHBER] $NOT Airdrop Puan Kasma

Yescoin var bide simple diye bir şey ikisinide yapıyorum umarım kisa zamanda listelenirler
  2. M

[REHBER] $NOT Airdrop Puan Kasma

Hocam hala devam ediyor mu acaba
  3. M

💥💥💥16 Mayıs💥💥💥McDonalds 5' li çıtır soğan halkası yada Kola bedava💥💥💥

uygulamalari 1 aydır bende böyle sildim yükledim her şey güncel ama hala bu hatayi alıyorum
  4. M

Çözüldü✓ Sizce 5600G İş Amaçlı Hala Mantıklı Mı?

9 bin mi baya iyiymiş çok teşekkür ederim hocam
  5. M

H Hocam alakasız ama sistemden memnunmusunuz ve hangi oyunlarda kaç fps veriyor
  6. M

Mallesef hocam ikinci ele güvenemiyorum bu butceyede çok güzel bir şey yok gtx 1660 s falan geliyor
  7. M

Hocam sistemi nerden aldınız veya kendiniz topladiysaniz atabilirmisiniz parçaları bende apu pc alcam da
  8. M

Xbox series s teklifi aldım.

Buna inanan hulkada da inanır
  9. M

2018 de çıkan oyun ayrıca günceleme gelmedi o oyuna her konsolda 30 fps tam bir cahil ya
  10. M

Bu sub niye bu kadar cahil özgüveni ile yazanlarla dolu anlamıyorum öncelikle büyük bir ekranda kullaniyorsan piksel olması çok normal çok güçlü bir konsol değil ki fiyatına göre eleştir ne zaman aldın bilmiyorum ama 11 k rdr2 açan sıfır sistem yok hata yurtdışında 8 k gibi komik bir fiyatı var...
  11. M

700 TL KLAVYE ÖNERİSİ

Tamamdır önceden 400 TL lik falan alcaktim almışken kaliteli olsun dedim bunu alıcam sag olun
  12. M

700 TL KLAVYE ÖNERİSİ

AliExpress'te bu muhteşem ürünü buldum. Hemen göz atın! 672,04TL 69%OFF | E-YOOSO Z11T USB kablolu mekanik oyun klavyesi mavi kırmızı anahtarı 61 tuşları Gamer için rus brezilyalı portekizce bilgisayar dizüstü https://a.aliexpress.com/_olSpQdY Hocam buda indirimle 698 TL geliyor vergi dahil daha...
  13. M

700 TL KLAVYE ÖNERİSİ

700 TL de en iyi klavye hangisi ise onerebilirmisiniz
  14. M

1 iq yorum pc ile konsolu karşılaştırmak kadar saçma bir şey yok rx 560 ile ne oynayabilirsin acaba çok merak ediyorum konsol da tüm oyunları akıcı bir şekilde oynatıyor kasma gibi bi durum söz konusu bile değil insanları yanlış bilgilendirme bir şey bilmiyorsan
  15. M

🔥İndirim Lenovo G24-20 Monitör 3647 TL

Dahili hoparlörü de olsa iyiymiş
Top Bottom