Neler Yeni

Çözüldü✓ Sizce 5600G İş Amaçlı Hala Mantıklı Mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
Bütçe
12000
Görseldeki bileşenler sizce nasıl? İş amaçlı kullanacağım, herhangi bir oyun oynanmayacak, render alınmayacak. Sadece birkaç tane program kulllanılacak. Webde dolaşılabilir gibi gibi...

Ekran görüntüsü 2024-04-29 203648.png

• Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Dahası  
Reaksiyon skoru
91
İsim
İbrahim Göktuğ Kayabaşı
H

Hocam alakasız ama sistemden memnunmusunuz ve hangi oyunlarda kaç fps veriyor
Oyun amaçlı dediği gibi artık çok performansı kalmamaya başladı. Rekabetçi oyunlarda hala iyidir ama eğer istersen.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam sistemi nerden aldınız veya kendiniz topladiysaniz atabilirmisiniz parçaları bende apu pc alcam da

Ram olarak bunu almıştım ama stok bitmiş gençergaming satıcısı bakabilirsin kendi sitesinde belki vardır. https://www.pttavm.com/team-t-force...x8gb-3600mhz-cl18-ddr4-gaming-ram-p-827982482

Eğer alacaksan incehesap gaming gecesinde 9bine düşüyordu geçen hafta. Belki bu cuma da olabilir takip et derim.

Son düzenleme:
Oyun amaçlı dediği gibi artık çok performansı kalmamaya başladı. Rekabetçi oyunlarda hala iyidir ama eğer istersen.

Ram olarak bunu almıştım ama stok bitmiş gençergaming satıcısı bakabilirsin kendi sitesinde belki vardır. https://www.pttavm.com/team-t-force...x8gb-3600mhz-cl18-ddr4-gaming-ram-p-827982482

Eğer alacaksan incehesap gaming gecesinde 9bine düşüyordu geçen hafta. Belki bu cuma da olabilir takip et derim.
9 bin mi baya iyiymiş çok teşekkür ederim hocam

Aykut D.

80+ Gold
valorant başlarda 300 fps civarı veriyordu şu an 200lerde eski performansı kalmadı. oyunlar geliştikçe fps düşüyor ister istemez. yüksek oyunlarda denemedim. oyun meraklısıysanız çok önermem
Çizgi film oynunda ne gelişmesi optimizasyon özurlusu .

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
924,106
Üyeler
143,990
Son üye
snazed