Murat savaş isimli üyenin son içerikleri

1. M

4 Gündür İzmir Aktarmada Bekleyen Sürat Kargom

Çarşamba günü yola çıktı kargom 1 gün içerisinde İzmir aktarmaya geldi halen bir hareket yok ayında 9'undan sonra bayram nedeniyle kargolarda çalışmıyor bildiğim kadarıyla, uyuzlar yemin ediyorum bulunduğum ile gelse oradan alacağım iade etmeyi düşünüyorum veya nereden destek alabilirim konu...
  2. M

Windows 10 Mavi ekran

Forza 5 de para hilesi yapacağım fakat exe'yi çalıştırdıktan sonra mavi ekran alıyorum SYS driverlerin çakışıyordur dedi ama anlamadım yardımcı olur musunuz.
  3. M

Xbox uygulaması açılırken siyah ekranda kalıyor

evet ben item satıştan almıştım hesabı satıcıyla ilgiliymiş hesap değiştirince sorun çözüldü
  4. M

Xbox uygulaması açılırken siyah ekranda kalıyor

Xbox açılır gibi olup sonra hata vermeden kapanıyor. Nasıl çözebilirim?
  5. M

3-4K Telefon önerisi

3 bin 4 bin TL arası telefon önerir misiniz? samsung olması zorunlu
  6. M

Millenicommu ? türknetmi ?

Türk telekom kullanıyorum ikisinin arasında kaldım öneriniz nedir
  7. M

millenicom önerirmisniz

yeni taşındık türk telekom kullanıyorum aylık 55 TL ye 3 mbps sabit download alıyorum millenicoma geçiceğim önerir misiniz? paketleri de gayet uygun gibi
  8. M

Alt yapım hiç bir yerde gözükmüyor yardım

olmasa internet nasıl olsun
  9. M

Alt yapım hiç bir yerde gözükmüyor yardım

her türlü sitede altyapımı sorgulattırdım alt yapı bulunamadı fln diyor türk telekom kullanıyorum sebebi nedir yardım edermisniz internet değiştiriceğim
  10. M

Modem ışık sorunu zararlımıdır ?

Modemde Wifi İnternet ve 1 ışığı yanıp sönüyor herhangi bir zararı yok gibi sebebi ve çözüm yolu nedir
  11. M

Bütçeye uygun güzel internet önerisi

alt yapı bilgisi bulunamadı diyor o kadarını bilmiyorum
  12. M

alt yapı sorgulamada hiçbir internet sitesinden sonuç alamadım türk telekomda da aynı sekilde (kendi kullandığım) bilgin varmıdır
  13. M

Türk telekom kullanıyorum pahalı ve az internet verdiğinden internet değiştireceğim kablonet , millenicom , veya vodafone a geçicem hangisini önerirsiniz müşteri temsilcisi iyi olan kopma sorunu olmayan
  14. M

175 TL - CS:GO için iyi mouse arıyorum, öneriniz nedir?

arkadaşlar kullandığım mouse everesc gm-x7 artık değiştirmeyi düşünüyorum 3 yıllık fln çünki oyunadığım oyunlar valorant csgo minecraft PUBG gibi..... yani 160 -170 max güzel bir mouse önerir misiniz? birde bildiğime göre küçük mouselar aim için daha iyiymiş
  15. M

Ekran Kartsız Minecraft oynanırmı

arkadaşlar arkadaşımın ekran kartı yok crash report alıyor ben anlamadım bileniniz varmı yada çözümü olan yazabilrimi lütfen zaten geçici 5 gün sonra yenisi taktırcakmıs
Top Bottom