mwoak isimli üyenin son içerikleri

1. M

MacBook Air M1 mi ASUS 3050 4 GB mı?

Cevabına göre mac pcyi elemen gerekiyor.
  2. M

Yardım Samsung m7 43 type c portu hakkında

Herkese merhabalar, YAkın zamanda m7 43 monitörünü satın aldım ancak sistemimde displayport mevcut. Type c to dp kabloların çalışma mantığı konusu da bilginiz varmıdır. Samsung m7 type c üzeribden ekran kartındaki dp kablosu ile bağlasak çalışırmı.
  3. M

🔥İndirim Seduna Thunder Pro Siyah Yönetici Koltuğu Ofis Çalışma Koltuğu Hareketli 3189 TL

Bende aynısını kullanıyorum amazondan almıştım. 2 yıl oldu hala olduğu gibi duruyo bu arada bu koltuk 100 kg max kapasitesi var ona göre alın belki yorumdaki arkadaş 100+ olabilir
  4. M

Apple Pencil en ucuz nerede?

ben mediamarkt outletten aldım 3000 e şu an varmıdır bilmiyorum ama takip et bazen 2800 e filan bulabiliyorsun ben aldım pil arızası vardı garantiye gönderdim sıfırını verdiler
  5. M

Apple Pencil en ucuz nerede?

hangi seri
  6. M

16 Gb ram Yeterli mi

2x 8gb var diyor sonradan 2x16gb ile değiştirebilirsin
  7. M

Çözüldü✓ amazondan işlemci set topladım sizce nasıl? uyumlu mu?

Ben 7600x te deepcool ak400 kullanıyorum beni idare ediyo senin seçtiğin ak400 den iyi işini görür
  8. M

AM5 Soket F/P Anakart önerir misiniz? ? İleriye dönük sistem dizeceğim.

rami 32 üstüne en az 4 sene çıkmazsın gibime geliyor daha yeni yeni 16 gb önerilen olmaya başladı işlemci ise 7500f diyosun https://www.n11.com/urun/msi-pro-b650m-p-amd-b650-6000-mhz-oc-ddr5-soket-am5-matx-anakart-42757597?magaza=bilgirize bu işini görecektir. arta kalan parayada ramlara...
  9. M

kullanım amacın oyun ise anakarta biraz az makul gitmen iyi olabilir 2. ekran kartı takmicaksan yada pciex yuvalarına eklenti takmayacak isen atx form gereksiz matx işini daha iyi görür
  10. M

bu arada ben gigabyte b650m ds3h anakartı ile r5 7600x işlemci ve 2x16GB 6000MHZ CL36 Corsair vegance rami sistem olarak kullanmaktayım anakart gayet iyi ancak şu an piyasa fiyatı gereksiz fazla geliyor ben 3800 e aldıydım anakartı
  11. M

canım adamın max bütçe 10k belki daha iyi fiyatına anakart atıcam kalanı diğer parçalara harcar
  12. M

ram slotu 4 mü 2 mi olsun
  13. M

Yardım elimde 2 tane ekran kartı var birisini satacağım

performans olarak 7700xt 4060ti den kısmi konular haricinde genel olarak iyi sonuç sana kalmış ama ben 7700xt yi tutardım hem 4060ti daha fazla fiyata satılır.
  14. M

Monitördeki bu sorun nedir?

steam deck ilemi kullanıyorsun ve hdmi kablon yenimi eskimi ve versiyonu nedir
  15. M

Monitördeki bu sorun nedir?

kablo kutudan çıkan mı ve hdmi dp hangisi
Top Bottom