namkür isimli üyenin son içerikleri

1. N

Mavi Ekran Pc açılırken bu hatayı veriyor

Arkadaşlar 2 gün açmadım bilgisayarı şimdi bi acayim dedim açıldıktan sonra bu hatayı veriyor nedir bu lütfen yardımcı olun 1713478571
  2. N

Yardım Sıvı sogutma montaj değiştirme

eyvallah vazgectim kalsın böyle ozaman
  3. N

Üstte takacagim 3 fanla direkt kartta serin hava vermiş olacam, hiç ön tarafa takan görmedim pc hocası hariç
  4. N

arkadaşlar sıvı soğutmayı on tarafa takmayı düşünüyorum, çünkü sıvı soğutma gpu dan gelen sıcak havayı çekiyor öne taksam hem önden serin hava hemde üstten serin hava kasaya girmiş olacak, biraz araştırdım pompa ömrü kısalıyor sadece, sizce bir sorum olurmu 1710275722
  5. N

Yardım Sivi soğutma Pompasi arızalı mi

Arada bir duyuyorum sonradan devreye giriyor su sesini duyabiliyorum
  6. N

Pompa mı bozuk diyorsun
  7. N

Fanlar çalışıyor pompa çalışmıyor
  8. N

Beyler pc yi acıyorum sıcaklık 10 saniyede 100 oluyor ,kapat ac derken aynı sonuc ,,,, biraz bekleyip acıyorum kulagimi veriyorum su sesi geliyor pompa sonradan devreye giriyor ve sorunsuz çalisiyor saatlerce pompa keyfine göre çalışıyor sanki .....format attım termal macun değişti kablolar...
  9. N

Antimalware service Exexutable cok yüksek

Şu anda bilgisayarda sorun bazı , yinede yapayım mı dediklerinizi 1707080932 Tarama yaptım virüs bir tane buldu sildim fotosunu koydun, bsu an sorunsuz çalışıyor, yinede format oneriyormusunz
  10. N

Hayir tamir yüzü görmedi, sadecee dün ARMOURY CROTE indirdim baya bir guncelleme yapti, zaten ne olduysa ondan sonra oldu 1707057202 Ha birde 1 ay oldu 60 TL'ye windows kodu aldım etkinleştirdim
  11. N

Yardım İşlemci 100 dereceyi buluyor

1707056144 Şuan işlemci boşta 25drece pompa çalışıyor yük altında değil
  12. N

Mesela şu an çalışıyor arızalı olsa böyle mı yapar yoksan komple mı arizalanip açılmaz mı
  13. N

Beyler bunun ne işe yaradığını bilmiyorum ama bazen ٪100 e çıkıyor taradım bilgisayarı (hacktool:win32/autoKMS) DIYE VİRÜS BULDU sildim ama arada bir tekrardan yükseliyor halay virüs mü vardı bc de 1707055931 1707056232
  14. N

Başlık 'Birdenbire 100 dereceyi gören işlemci' https://forum.donanimarsivi.com/konu/birdenbire-100-dereceyi-goeren-islemci.884136/ Buyur reis yetrki kızma
  15. N

Yeni konu açtım bence bir bak aynısını yaşarsanız aklınızda olsun
Top Bottom