Nega isimli üyenin son içerikleri

1. Nega

Öneri 1000 TL’ ye kadar bluetooth kulaklik onerisi

Tamamdir hocam tesekkurler
  2. Nega

Jbl iyi duruyor onu dusunebilirim hocam sag ol
  3. Nega

ikinci el onceligim degil silikonlu bi kulaklik icin ya
  4. Nega

Guncel fiyatlar uzerinden ornekler var midir acaba
  5. Nega

Spotify - Apple Music playlist aktarma

Oda 200 atiyor hocam max, playlisti 4 e bolup onu da denicem bi gun, sag olasin
  6. Nega

Telefonda muzik dinlemek icin 1000 TL’ye kadar silikonlu bluetooth kulaklik onerebilir misiniz? Tesekkurler
  7. Nega

Aynen oyle hocam
  8. Nega

Yani oyle gibi duruyor, bi gun ugrasip tek tek ugrasip tasicam ya da mecbur sanirim
  9. Nega

Yok hocam sarkilarin cogu var platformda, bir sarkiyi calmak istedim baktim aktarilmamis elimle tekrar ekledim
  10. Nega

500’üde eksik atiyor sorunum o maalesef, aktarma bittiginde 5 eksik diyor apple music e bakiyorum playlist 350-400 arasi hep Tunemymusic 500 atiyor ama oda eksik atti onu cozemedim ya valla yabanci-turkce 2 ayri playlistim var yabanci olan copluk gibi 800 kusur oldu
  11. Nega

800 sarkilik playlisti tamamen atani bulamadim, playlisti bölsem de aktardigimda bir ton eksik sarki cikiyor
  12. Nega

Yaptim ama 800 kusur sarkilik playlistin 650 si geldi sadece, ama aktarirken eksik sayisi 10 falandir max
  13. Nega

Arkadaslar spotify playlistimi apple music e tamamen aktarabilecegim bir site var mi? Tunemymusic ile denedim fakat 500 sarki aktariyor max, tamamini aktarabilcegim bir site var midir?
  14. Nega

Yardım 4000 TL altı monitör

https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-lg-ultragear-24gn60r-b-23-8-1-ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,364365010.html?gad_source=1&gclid=EAIaIQobChMIrYG17sjDggMVEUeRBR2gugsYEAAYASAAEgLPZ_D_BwE...
  15. Nega

Mimar için toplama PC - 25bin TL

25 sanırım
Top Bottom