nekosam3540 isimli üyenin son içerikleri

1. nekosam3540

Fiberin Hakkını Vermek 1000 MBPS

Ben de 100MBPs Down. alıyorum diye böbürleniyordum.
  2. nekosam3540

Asus TUF Gaming GT301 Tempered Glass RGB USB 3.2 ATX Mid Tower Kasa

Çok güzel bir görüntüsü oluyor ya, özellikle nizami dizdiğin zaman. Ne zaman koridorda yürüsem bakarak geçerim :D Dur bakalım haftaya kadar kendi sistemimin kutuları da eklenmiş olacak kolleksiyona :D
  3. nekosam3540

İlla bana kasanın kutusunun resmini de attıracak. Yavrum evim galeri gibi, koridorumda vitrinim var benim çevremdeki herkesin bilgisayarını ben topluyorum kutularını ben saklarım. Asıl Buzzer gönderen kasalar insiyatif olarak gönderir, Buzzer ile kasanın "ALAKASI YOKTUR" çünkü Buzzer denen alet...
  4. nekosam3540

Bak şimdi çiçeğim, bu elimde görmüş olduğun şey nedir? Bir Buzzer, peki ne kutusunda? Anakart. Nedir bu Anakart? Bundan yaklaşık 8 ay önce yeğenime "topladığımız" bilgisayarın anakartı. Bizzat tüm kutularını ellerimle açıp montajını kendi yaptığım bilgisayarın. Şimdi bu Buzzer Anakart kutusundan...
  5. nekosam3540

Aimim nasıl, espor mu okul mu?

Hala oynuyorsa git Unlost'un yayınlarını ghostla aynı oyuna düşmeye çalış, bir defa kendini onun yanına atabilirsen zaten okula falan gerek kalmaz.
  6. nekosam3540

Buzzer anakart kutusundan çıkar.
  7. nekosam3540

Sinerji DA-S1 sistemi ne kadar sürede ulaştırır?

İyi geceler, soru basit. Akşam 22:30 gibi sistemin siparişini verdim ödemeyi havale ile yaptım. Muhtemelen mesai saatleri içerisinde siparişim onaylanır fakat merak ettiğim bir şey var. Sistemi hazır edip kargoya vermeleri ne kadar sürüyor? Özellikle sipariş notunda hafta sonuna kadar...
  8. nekosam3540

İstanbul avrupa yakasında en iyi spor salonu

Yani sizin oralardaki nasıldır bilmiyorum ama ben mesela birazdan gideceğim tekrar, İzmir Bayraklı'daki MacFit her gün düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Temizlik görevlisi var, birisi bir aleti kullandıktan sonra o aleti siliyor, temizliyor vs.vs. Soyunma odaları var, duşu var. Var oğlu var...
  9. nekosam3540

Takılıyorum zaten alınma. Dediğim gibi MacFit bakabilirsin, Gold üyelik 150, normal üyelik 129₺ olması lazım. Gold üyeliğin farkı yanlış bilmiyorsam sadece Türkiye'nin her yerinde istediğin MacFit salonuna girebiliyor olman. Normal üyelikte sadece kaydolduğun salona girebiliyorsun.
  10. nekosam3540

Yakınlarında MacFit varsa bakabilirsin. Yıllık üyelikte aylığı 129₺ oluyor. (konu dışı: Bağcıların en iyi spor salonu sokakları değil miydi yahu?)
  11. nekosam3540

Sinerji DA-S1 Ryzen 5 5600X 16GB 500GB NVMe M.2 SSD RTX3060 [Gaming PC]

3060Ti varken hiç düşünmeden alınırdı fakat şu an çok fazla sorgulatıyor.
  12. nekosam3540

500 TL mekanik mavi switch klavye önerisi

Şu an kullandığım AOC GK500 klavyeyi de tavsiye ederim. Red Switch, kullanmaya başlayalı 4 ay kadar oluyor gayet memnunum.
  13. nekosam3540

Abdullah yeni sistemi ne zaman toplar?

Ben de 2 aylık maaşımı koyuyorum zaten sistemi almak için. 1629882629 11.500 biraz fazla. Sisteme özelleştirmeler de yapacağım. Yaptığım zaman 11.900 civarlarına denk geliyor, gözüme fazla geliyor.
  14. nekosam3540

Abdullah yeni sistemi ne zaman toplar?

Selamlar, son topladığı sistem videosunda yakın zamanda bir sistem daha geleceğini söylemişti. Şu an son paylaştığı sistemin güncel fiyatı 11.500₺. Alabiliyorum fakat biraz pahalı geliyor, o yüzden yeni sistemi paylaşmasını bekliyorum. Bir tahmininiz var mıdır? @Abdullah Hacıgül Reisim görürsen...
  15. nekosam3540

Yardım Bu işaret nedir ???????

Aracınızda düşük ihtimal motor arızası, orta ihtimal yağ eksilmesi mevcut. Motor arıza lambasıdır kendisi. Anlık hararet yükseldiyse hararet kaynaklı da olabilir.
Top Bottom