Nightly isimli üyenin son içerikleri

1. Nightly

PS4 SU-42118-6 HATASI

o yöntemi denemiştim ama daha başlamadan aynı hatayı veriyo
  2. Nightly

PS4 SU-42118-6 HATASI

Yeni gelen 10.0 güncellemesini yaparken ne yazık ki elektrikler gitti güncellemeyi tekrar yaparken SU-42118-6 hatasını aldım. Usb ile güncelleme yaptığımda da aynısı oldu. Yazılımsal bir sorundur diye düşünüp PS4ü sıfırladım ama aynı sorun devam ediyo üstelik sıfırladığım için içindeki oyunlarda...
  3. Nightly

PS4 kendini yeniden başlatmama sorunu

Ps4 kendini hiçbir şekilde yeniden başlatmıyor birde ps4ü kapatınca tekrar açmak istersem fişini çıkarıp takmam lazım. Eğer sistem kendini yeniden başlatmazsa hiçbir sistem güncellemesini yapamam bir çözümü var mı
  4. Nightly

Oppo a74 mü poco m3 pro mu oppo reno 5 lite mı

Oppo a74 Oppo reno 5 Lite ve Poco m3pro 5G arasında kaldım sizce hangisi daha mantıklı oppo a74 bütceme daha uygun ancak karar veremedim Oppo a74 fiyat: 4600 Oppo reno 5 lite fiyat: 5600 Poco M3 Pro 5G fiyat: 5400 fiyatlar şuan bu en mantıklısı nedir bu fiyatlarda başka telefonlar da olabilir
  5. Nightly

Pc İnterneti̇ Kesi̇yor

Yaklaşık 4-5 gün önce pcyi açarken bios hata tarzı bir şey verdi okumadım bile hemen onaylayıp geçtim ve şuanda pcyle internete bağlanmaya çalıştığım zaman internetim gidiyor ve modemi yeniden başlatmak zorunda kalıyorum onayladığım şeyin ne olduğunu bilmediğim için sorunu çözemiyorum. Anakart...
  6. Nightly

Amd Radeon R7 M265 Kod 45 Hatası

Şuanda ekran kartım gözüküyor hemde sorunsuz bir şekilde ancak her yeniden başlattığımda veya kapatıp açtığımda tekrar ünlem işareti veriyor bu yüzden kullanamıyorum birde ekran kartı görünmesine rağmen AMD Radeon Sotfware hata variyor
  7. Nightly

Desteğin için çok teşekkür ederim ancak ekran kartı hala ünlem veriyor AMDnin kendi sitesinden sürücü indirdim ve kurdum ancak düzelmedi hala ünlem var donanımsal bir sorun olabilir mi
  8. Nightly

BIOSdan dediğiniz şekilde yaptım şuan ekran kartını görüyor ancak ünlem işaret var
  9. Nightly

1628151802 Ekran kartını ben takmadım laptopda anakartın içine gömülü şekilde 1628151879 Macun yenilemedim BIOSdan harici GPUyu seçmeyi deneyip geleceğim
  10. Nightly

Lenovo G510 laptopumda harici ekran kartım eskiden aygıt yöneticisinde ünlem işareti vardı düzeltmeye çalıştım ancak olmadı ve üstüne bu sorun çıktı. Ekran kartım anakartın içinde olmasına rağmen takılı değil diyor Windows şuanda sadece intelin kendi ekran kartını kullanıyorum bir çözüm...
Top Bottom