Nquyen isimli üyenin son içerikleri

1. Nquyen

🔥🔥NAYS FİZİKSEL KART ÇIKMIŞ!!🔥🔥

Metal olsaydı keşke alırdım
  2. Nquyen

Kasa önerisi rahat nefes genis öneriniz nedir

Yaşayarak öğreniyordun ya her şeyi çok mu tosun üzerinden geçti bu kadar tecrübelisin 😄 yallah
  3. Nquyen

Tosun yukarda artistin şimdi noldu 😄 hani her şeyi yaşayarak tanı koyuyordun tosunnn 🤔 önce ne yazdığını oku tosun yoksa seni daha çok ezerler bak bugün ders olsun sana bir daha her gelene laf yapma sana böyle lafları dayarlar 👍
  4. Nquyen

:) lafı yedin sen işine bak 🗿 şimdi de R yapıyorsun hahaha hadi yallah tosun
  5. Nquyen

Ozaman ailene sabır diliyorum :) demek ki her gördüğün ve söylediğin şeyi yaşıyorsun sen 👍 anlayan anladi ne demek istediğimi
  6. Nquyen

Gözüyle 👍 illa bir şeye tanı koymak için onu yaşaman gerekmiyor değil mi kardeşim 🤔 kaliteli değil demiyor kaliteli gözükmüyor diyor arada çok fark var.
  7. Nquyen

Herhalde bu monitor alınır? ViewSonic VX2728J 27" 0.5 ms

Aoc aldım bende 4500 e çok memnunum 0 ışık sızma
  8. Nquyen

Herhalde bu monitor alınır? ViewSonic VX2728J 27" 0.5 ms

Hdr icin de 60hz de kullanmam ki hdr için ideal 400nt parlaklık olması lazım tam verim için bu yüzden 165hz normal kullanmak en mantıklısı. Turbo da bildiğim kadarıyla monitörün ömrünü kısaltıyor
  9. Nquyen

300-350 bin TL arası araba önerisi

Oyun oynamaktan beyni gitmiş bu keki şimdi Tofaşa 350 bin de vermiştir 🧠 eminim şuan dışarı çıkarken bile babasından izin alıyordur 👍
  10. Nquyen

Fallout 4 Türkçe Yama'da Geçen "zamk" ne demek?

İngilizce çevir o ismi öğren sonra yabancı forumlara bak
  11. Nquyen

🔥İndirim MSI X670E Gaming Plus Anakart 9499 TL

Keşke tamamen beyaz olsaymis alınırdı
  12. Nquyen

DDR5 sistem topladım nasıl?

Bu işlemciyi almaya gerek yok normal Intel işlemcilere bakın
  13. Nquyen

Şimdi işlemcine baktim destekliyor ama oyun performansı nedir bilemicem
  14. Nquyen

O anakart kaç MHz desteklediği önemli değil intelde kilit var yani işlemci 2900mhz destekliyorsa üstüne çıkamıyorsun. Çıkmak için Z serisi anakart gerekiyor bu yüzden o kullandığın ram hızı gereksiz
  15. Nquyen

O ram ile o anakart oldu mu şimdi hocam :) hayatımda ilk defa intelde giriş seviye ddr5 4800mhz ram gördüm ve h serisi anakart in var senin işlemci ram kapasitesi belli bu yüzden o Ramdan 0 verim alacaksın ayrıca nootbook ile de uyumlu bir garip ram.
Top Bottom