ÖmerEroğlu2112 isimli üyenin son içerikleri

1. Ö

Hakii mars su geçiriyormu

Yani suyun altına soksam, sokmamda hadi suya düştü diyelim bi 5 dk da suyun altında kaldı bişe olurmu. bide bende honor band 6 var oda su geçiriyomu 50 metreye kadar dayanıyo diye biliyorum ama uygulamada sokmayın diyodu banyoda fln takabilirmiyim yada havuda veya denizde
  2. Ö

Hakii mars su geçiriyormu

Arkadaşlar yeni hoparlör aldım hakii mars ama su giriyormu bilmiyorum bi bilginiz varmı
  3. Ö

asus rog keris alınır mı? ?

selam herkese bi süredir kulaklık araştırıyorum ve anna denizden asus rog keris mouse unu gördüm fiatı biraz yüksek geldi ama mouse gerçekten efsan bi kablolu bide kablosuz modeli var kablolu modeli 550 TL civarı kablosuz modeli 840 TL bide bunun bi tık daha kötüsü var oda asus rog pugio bu...
  4. Ö

oyuncu koltuğu almak mantıklımı?

ilk yirmi saniyeden anladım kjshgjahs baya sağlammış teşekkürler :) 1636274252 boy kilo kaç ben 1.72 50 kiloyum benim için idealmi
  5. Ö

yorumun için saol hawk ı duymuştum elraen de vardı sanırım herhangi bi kırılma çatlama falan olurmu ben biraz hor kullanıyorumda :)
  6. Ö

herkese selam bi süredir aklımda koltuğu değiştirme fikri var ama oyuncu koltuğumu alsam ofis koltuğumu alsam kararsız kaldım tanıdığım kişiler ofşs koltuğu al diyor bende deri istemediğimden ofis koltuğu daha iyi geliyo siz ne önerirsiniz.
  7. Ö

1500-2100 ₺ monitör önerisi

evt ıps panelin renkleri daha canlı ama ne tür oyunlar oynadığına göre alman daha mantıklı FPS oyunları oynuyosan bence asus alman daha iyi olur ve bildiğim kadarıyla asusta oyun modları fln var renkleri oyuna göre ayarlayabiliyorsun diye biliyorum.
  8. Ö

Çözüldü✓ 2500 TL ye kadar güzel monitör önerisi

MERHABA bende uzun süredir monitör araştırıyordum 2 tane model buldum biri asus markasına ait diğeri ise zowie markasına ait bence zowie alman daha mantıklı çünkü TN panele sahip ve asustan ayıran bir diğer özelliği ise DyAc teknolojisi bu özellik ekranda hızlı hareket eden şeyleri daha iyi...
  9. Ö

RAMPAGE MARKA ALMAK MANTIKLIMI

mesela hangi modeller önerebilirsin
  10. Ö

1500-2100 ₺ monitör önerisi

bütçeyi biraz daha arttırabilirsen güzel bir tane biliyorum eğer arttıramam diyosan bunu al bence ama buda va panel haberin olsun...
  11. Ö

yorumun için teşekkürler peki daha önce diğer markaların ekipmanlarını kullandınmı bir çok insan diğer markaların malzeme kalitesi ve hissiyatı rampage e göre çok çok daha iyi diyolar.
  12. Ö

V5'e monitör tavsiyesi

biraz daha arttırabilirsen MSI G241 alabilrisin https://www.akakce.com/monitor/en-ucuz-msi-optix-g241-24-1ms-full-hd-freesync-ips-oyuncu-u-fiyati,661163139.html
  13. Ö

sene yorumun için teşekkürler senin önerebileceğin bi kulaklık veya kalvye varmı
  14. Ö

uzun süreli kullanımda sorun yaşarmıyım kırılma vs açısından ? 1636232046 önemli değil olabilir :)
  15. Ö

drop plus kablolu diye biliyorum bide dipses sorunu falan ver dediler
Top Bottom