Önemsizbiri isimli üyenin son içerikleri

1. Ö

Yeni Laptop Aldım nvidia güncellemesi yaptım ama ekran hz değiştiremiyorum

Yeni Laptop Aldım nvidia güncellemesi yaptım ama ekran hz değiştiremiyorum btün güncellemeleri yaptım yok olmuyo ekran 144 hz ama seçenek yok ve nvidia denetim masasında olması gerekenden az seçenek var bayağı az 4 tane seçenek gözüküyo
  2. Ö

Laptop Nvidia kurulum oldu ancak düzgün çalışmıyor

yeni laptop aldım her şeyi kurdum hazırladım sonra nivida geforce experience indirdim bütün güncelleştirmeleri yaptım denetim masasına giriyorum ancak sadece 4 seçenek var nasıl düzelticem yardımcı olur musnuz
  3. Ö

LCW satış danışmanı olmak mı kasa elemanı olmak mı daha mantıklı

LCW satış danışmanı olmak mı kasa elemanı olmak mı daha mantıklı daha rahat olur yani kafa hangisi tercih edilmeli
  4. Ö

Emaar akvaryum mu sea life akvaryum mu

Emaar akvaryum mu sea life akvaryum mu hangisi daha iyidir ve daha büyüktür güzel vakit geçirmek için
  5. Ö

IOS iphone buldan bakmak istediğimiz kişiye bakarken o kişi baktığımızı görebilir mi

iphone buldan bakmak istediğimiz kişiye bakarken o kişi baktığımızı görebilir mi bunu merak ediyorum yani ben bul uygulamasını açıp o kişinin konumuna bakarken o kişinin benim ona baktığımı anlayabilir mi
  6. Ö

Deniz kabuğundan kolye nasıl yapılır

merhabalar kız arkadaşıma deniz kabuğundan bir kolye yapmak istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum elimdeki kabuğun bizde bi anısı var bunu kolye haline getirmek istiyorum ama yardıma ihtiyacım var bunu yaptırabileceğim bir yer var mı ya da kendi başıma nasıl yapabilirim elimde gümüş zincir...
  7. Ö

Çözüldü✓ Yeni kulaklık aldım çalışıyor ancak ses gelmiyor

yeni kulaklık aldım gamepower kyruse ilk başta taktım ses falan her şey geliyor sonra driver indirdim pc yeniden başlattım ses gelmedi aygıt yöneticisine baktım Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10) bu hatayı gösteriyor kulaklığın rgbleri çalışıyor ama ses aygıtlarında gözükmüyor denetim masasında...
  8. Ö

Çözüldü✓ Yeni kulaklık aldım çalışıyor ancak ses gelmiyor

yeni kulaklık aldım gamepower kyruse ilk başta taktım ses falan her şey geliyor sonra driver indirdim pc yeniden başlattım ses gelmedi aygıt yöneticisine baktım Bu aygıt başlatılamıyor. (Kod 10) bu hatayı gösteriyor kulaklığın rgbleri çalışıyor ama ses aygıtlarında gözükmüyor denetim masasında...
  9. Ö

Çözüldü✓ Samsung Tab a9 nasıldır alınır mı

Merhabalar üniversite öğrencisiyim bol bol not tutmak film izlemek pdf dosyalarında iyice kafayı yemelik bi tablet arıyorum bütçem 4000TL samsung tab a9 naılsıdr sizce alınır mı? yardımcı olursanız sevinirim
  10. Ö

Çözüldü✓ Öğrenci işi fiyat performans tablet önerisine ihtiyacım var

bütçemi arttıramam max bu 3500-4500 arası tabletlerin hepsine açığım 1699122616 samsung a9 nasıldır benim bütçem için 1699122947 samsung a9 nasıldır
  11. Ö

Çözüldü✓ Öğrenci işi fiyat performans tablet önerisine ihtiyacım var

Öğrenci işi fiyat performans tablet önerisine ihtiyacım var maximum 4500 TL lik bir bütçem var üniversite öğrencisiyim not tutma uzun süreli kullanım film izleme gibi gibi şeyler için kullanacağım her türlü öneriye açığım yardımcı olursanız sevinirim
  12. Ö

Yardım Mouse Kablo Arızası Nasıl Çözülür?

Merhabalar, elimde zowie ec-2a mouse var ve kablo bağlantısı arızalandı aşırı kopma oluyor mouseyi her sağa sola çevirmem de donuyor ne yapmam gerekiyor bi adama gittim mahallede mouse falan tamir ediyor açtı içine falan baktı dedi ki aynı kablodan lazım kabloyu değiştirmemiz lazım ancak...
  13. Ö

Üniversite Ücretleri

Arkadaşlar öncelikle merhabalar ek tercih yapıcam nişantaşı ve gelişim üniversitesi arasında kaldım bilgisayar programcılığı yazıcam ikisi de %50 indirimli. ilk seçimlerde ilk 5e koymaya +%30 indirim veriyorlardı ek tercihte de geçerli mi merak ediyorum bilgisi olan paylaşırsa sevinirim ve bu...
  14. Ö

Telefon önerisi poco/redmi

Arkadaşlar merhabalar telefon alıcam poco x4 pro, poco m4 pro, poco x3 pro ve redmi note 11 pro arasında kaldım benim için önemli olan kamera çekimi "video çekimi önemsiz" bu telefonlardan hangisini almalıyım ve eğer önerebileceğiniz farklı bir telefonda varsa tavsiyelerinize açığım dediğim...
  15. Ö

Yeni Laptop aldım ancak Windows 10 kuramıyorum

Arkadaşlar merhabalar öncelikle iyi akşamlar diliyorum yeni laptop aldım msi gf63 thin 11ud-428xtr. içinde win10 bulunan usb taktım windows kurumu için ancak kurarkan ileri dediğimde "yeni bir bölüm oluşturamadık veya mevcut bir bölüm bulamadık" diyor Ne yapmalıyım yardımcı olabilirseniz sevinirim.
Top Bottom