Ogiii isimli üyenin son içerikleri

1. O

Yardım Ekranım anlamsızca donuyor

hocam illa ekran kartında sorun olmayabilir ram işlemci hatta ssd bile sorun olabilir
  2. O

hocam sıcaklık değerleri nasıl
  3. O

1.600000 bütçe araba önerisi

hocam troc olabilir karoq mu yoksa bilemiyorum sanki karoq daha büyük daha geniş
  4. O

hocam sıfır düşünüyorum 1696752537 boş paket karoq düşünüyorum aynı zamanda
  5. O

Sedan veya suv farketmez ama 0 olsun istiyorum araba almayı düşünüyorum önerileriniz ve fikirlerinizi bekliyorum
  6. O

Pc için masa önerisi

Hocam 130cm uzun 70 cm derin veya fazlası 70 cm uzunluğunda masa arıyorum sağlam sallanmayan önerinizi bekliyorum
  7. O

bendede oluyor cs2 oynarken optimizasyonla ilgili olduğunu düşünüyorum
  8. O

Kasadan böyle ses gelmesi normal mi?

bendede ryzen 5 7600 var stock soğutucadan çok geliyordu ama artic freezer duo aldım azaldı fakat valoda fps 500 üstü olunca o sesi yapıyor rdr 2 gibi oyunlarda çok çok az yapıyor fakat fps de sıcaklıkta hiçbir sorun yok
  9. O

Kasadan böyle ses gelmesi normal mi?

o cızırtı sesi bendende geliyor özellikle valoda fps sınırlamasam garantiye verdim birr sorunu yok diye geri gönderdiler
  10. O

İlk Defa Trene Bineceğim Yardım

hocam oturduğunuz yerin üstünde yerler var çantanı falan koyabilirsin otobüsteki boşluklar gibi biraz daha geniş herhalde eskişehire gidiyorsun istanbuldan
  11. O

İlk Defa Trene Bineceğim Yardım

Hocam geçişte kimlik veriyorsun onlar tcden bakıp bilet kontrolü yapıyor valizide kendin taşıyorsun trende valiz koyma yerleri vae veya kapı boşluklarına koyuyorlar
  12. O

YENİ PARÇALAR PC ACİLMİYOR

ramler tam oturmamış olabilir
  13. O

Güvenilir Bungalov Önerisi Sakarya veya İstanbul

Dolandırıcı var baya hangisi değil pek anlayamıyorum yardımcı olursanız sevinirim bütçe maks günlük 3000₺
  14. O

Alacağım hazır sistem iyi midir?

en azından bu kadar para veriyorsun rami 32 gb yap bence
  15. O

Bilgisayarı temizledim ve açılmıyor

siyah erkan varsa ramler oturmamış olabilir kontrol et
Top Bottom