OgulcanGurleyen isimli üyenin son içerikleri

1. OgulcanGurleyen

SSD'den Windows'u silmek

Hocam format şart mı ? şuan kullandığım bilgisayarın içinde Orijinal Matrix 9.0 ve çoğu iş klasörlerim var. Birde eğer vaktinizi ayırabilirseniz biçimlendirmeyle alakalı bir video veyahut bir makale ekleyebilir misiniz ? bu konuda pek bir bilgi sahibi değilim.
  2. OgulcanGurleyen

SSD'den Windows'u silmek

Selamlar. Öncelikle iki tane sorum olduğunu belirtmek istiyorum. 1) İnternet'ten bir bilgisayar satın aldım ve içinde NMVE SSD'ye kurulu bir Windows var. Bu Windows'u silip SSD'yi depolama birimi olarak kullanmak istiyorum fakat nasıl yapacağımı bilmiyorum. 2) Şuan kullanmakta olduğum...
  3. OgulcanGurleyen

i7 6700'lü sisteme uyumlu RAM ve Anakart tavsiyesi

Teşekkürler. Sayenizde Az Buçuk Bilgilenmiş Olduk :D
  4. OgulcanGurleyen

Bu Durumda İşlemciyi'de Yenilemem Gerekiyor Değil mi Hocam :/
  5. OgulcanGurleyen

Hocam O Zaman Sizin Söylediğinize Göre Bu Anakart Oluyor mu ? ( https://www.itopya.com/msi-h270-a-pro-intel-h270-soket-1151-ddr4-2400mhz-usb-31-anakart-mining ) Siz Söyledikten Sonra İntel'in Sayfasına Girdim ve Şurayı Gördüm (()) Benım Bundan Çıkarımım Max. 2133Mhz 'i Destekleyen Bir Anakart...
  6. OgulcanGurleyen

Hocam Benim İşlemcim 6. Nesil O Yuzden LGA 1151 V1 Olanlara Baktım, ki zaten bazı sitelerde yoktu bile :D bulabildiklerimde bunlardı düşündüğüm ramlerle uyumlu ve stabil olan.. fakat hangisini seçmem gerek karar veremedim sizin bir görüşünüz var mıdır ?
  7. OgulcanGurleyen

Evet Hocam Sen Söyleyince Fark Ettim Link Yanlıs Kusura Bakma *değiştirdim*.. Orda Yazdıklarım Doğrudur Hocam.. Sizce Bu Anakartlarla Değişim Yaparsam 6. Nesil İşlemcinin Uyumsuzluğunun Sıkıntısını Çeker miyim ?
  8. OgulcanGurleyen

Bilgisayardaki RAM'leri ve Anakartı değiştirmek istiyorum. Ram'ler 1600Mhz ve Anakart'la ikisi DDR3.. Şuan ki İşlemcim ve Ekran Kartımla beraber oyunlar tam performansında Çalışmıyormuş hissiyatı veriyor. Bilgisayar Özelliklerim: CPU: i7-6700 @ 3.40 GHz ( 'k' ibaresi yok ) ( Intel® Core™...
Top Bottom