okankygsz isimli üyenin son etkinliği

• O
    Tamam işte hatada intel sürücüsünü yükselt diyor.En düşük 4539 versiyonlu yada daha üst bir sürüme güncelle diyor.
  • O
    okankygsz, Bilgisayarım param parça oldu başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Herkesin özel hayatı,hayat şartları farklı olabiliyor.Ailenize karşı yapabileceğiniz en iyi şeyleri gene en iyi siz bilirsiniz.Burada yardımcı...
  • O
    okankygsz, Bilgisayar çok geç açılıyor başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Bu arada hdd leri çıkartıp da denedim sonuç gene aynı sanırsam sorun sadece C klasörü içerisinde pc ye format atmak istemiyorum ama en son çare o kalcak...
  • O
    Hocam bir kaç gün geçti farkındayım ama dediklerinizi yaptım hala açılış süresi 2dakikadan uzun sürüyor?Tavsiye edebileceğiniz virüs programı var mıdır?Ben...
  • O
    Anladım tamam hocam teşekkür ederim sonuçları paylaşıyor olucam yapınca
  • O
    Bilgilere zarar gelmez. Aksine okunması geciken ve zara görmüş olanlar onarılmaya çalışılır. Eksik veya hatalı sistem dosyası varsa onlar giderilir. Kişisel...
  • O
    Hocam sistem birleştirmeyi 2 kez yaptım.Wise care uygulamasında ücretsiz olan herşeyi bir kaç kez gerçekleştirdim.Birde ssd trim bende aktif mi diye...
  • O
    İlk aldığım zamanlar bende de hızlı açılıyordu ama son bir iki aydır durum vahim yani ve artık gözüme batıyor.Teşekkür ederim ilgilendiğin için 3 tane...
  • O
    Yukarıda komutu scandisk C: /f /r /x olarak yazmışım yanlışlıklar. Doğrusu chkdisk C: /f /r /x olacaktı.
  • O
    Valla dediklerinizin hiç birini yapmadım.İlk dediğiniz işlemlerden başlayıp deneyeyim hocam biraz uzun sürecek gibi ben yarın sonucu buraya yazarım
  • O
    tamam bu düzeldi 1712248955 böyle açılıyor hocam ve net 2 dakikayı buluyor
  • O
    Şimdi de armory create uygulamasında farenin dpı ayarı değişmiyor.Windows taki neyse onu kullanıyor.Bu sorunun çözümünü bilen var mı?
  • O
    Biosu güncelledim sitede ki en son sürüm ile ama hala yavaş açılıyor.Bios yazısı çabuk geliyor ama ondan sonra bi asus yazısı ile daire dönmeye başlıyor...
  • O
    okankygsz, PC Teknik Sorunlar kategorisinde Bilgisayar çok geç açılıyor başlıklı bir konu açtı.
    Merhaba herkese bilgisayarım uzun zamandır çok geç açılıyor.Bu süre 1-2 dakika rahat buluyor.Başlangıç uygulamalarından çoğunu devre dışı bırakmama rağmen...
    • başlangıç.jpg
    • hdd1.jpg
    • hdd2.jpg
    • m2.jpg
  • O
    okankygsz, Sonunda Bilgisayar Topladım 9 Ay Sürdü :) başlıklı konuya bir mesaj yazdı.
    Hayırlı olsun hocam Şahsen pc alınca bitmiyor daha bir bela oluyor.Yeni bir parça çıkmış kasama ne güzel olur..Bunun görseli çok iyiymiş bende de olsa keşke...
Top Bottom