OsmanYasin433 isimli üyenin son içerikleri

1. OsmanYasin433

Yardım Canon yazıcı kartuş okumama sorunu

Selamlar, Canon E3440 yazıcım var. Geçenlerde normal bir şekilde çıktı alırken kağıt sıkıştı. Kağıdı çıkardım tekrar çıktı almak istediğimde siyah kartuşu okumuyordu. İçine baktım herhangi bişey göremedim. Resetleme denedim binbir çeşit ama olmadı. Var mıdır bir çözümü yoksa kartuşu mu değişmek...
  2. OsmanYasin433

Öneri Türk Telekomdan Türknete Geçiş

Dostlar Selamlar, 5 gün sonra Türk Telekom Taahhüdüm Bitiyor. Bu Lanet İnternetten Kurtulup Türknete Geçiş Yapmak İstiyorum, Nasıl Bir Yol İzlemeliyim. İnternetsiz Kalmak İstemiyorum.
  3. OsmanYasin433

Bölünmüş Diskleri Birleştirme

yerel disk üzerinden küçültme yaptım, kali linux kurmak için ayırmıştım
  4. OsmanYasin433

Bölünmüş Diskleri Birleştirme

Merhabalar, Ekteki Resimde 18GB'lık ve 21GB'lık iki bölümü nasıl birleştirebilirim?
  5. OsmanYasin433

YAZICI SAYFA ORTASI YAZDIRMAMA SORUNU

dışardan anlaşılabilir mi bU dramın arızalı olduğu çıkardım ama herhangi bişey gözükmüyor.
  6. OsmanYasin433

YAZICI SAYFA ORTASI YAZDIRMAMA SORUNU

Dostlar Merhabalar, Ricoh SP111 DDST Markalı Yazıcım Sayfanın Ortasını Yazdırmıyor. Sağ ve Sol Taraf Sıkıntısız Ama Ortası Bomboş, Yazıcı Ayarlarını Sıfırladım, Driverlerini Sildim Tekrar Yükledim Ama Düzelmiyor, Kartuşu Değiştirmeyi Düşünüyorum. Var Mı Farklı Önerileriniz?
  7. OsmanYasin433

Windows 10 Hoparlörde Ses Kesilme Sorunu

Merhabalar, Bilgisayarımı Açtıktan 10dk sonra Hoparlörlerden Ses Kesiliyor İlk 10dk ses çıkıyor ama. İşletim Sistemim Windows 10, Tüm Sürücülerim Güncel, Sorun Nerde Olabilir.
  8. OsmanYasin433

4GB Ram Uyumluluğu.....

Merhabalar, Bilgisayarımda PC3-10600S 4GB Ram Var Ram Eklemek İstiyorum PC3-10700 Ram Eklesem Uyar mı?
  9. Tek Slot 4GB Takaslı 2+2 PC-3 10600S Ram

Tek Slot 4GB Takaslı 2+2 PC-3 10600S Ram

Dostlar Selamlar, Bilgisayarıma Ram Yükseltmesi Yapmak İstiyorum ama Bilgisayarımda Boş Slot Yok 2+2 Ram Var Bunları Tek Parça 4 GB PC-3 10600S Ram İle Takas Yapmak İsterim Üste Para Verebilirim 40 50 Civarı.
  10. OsmanYasin433

Linuxda Usb Çoklayıcı Çalışmama Sorunu

Dostlar Selamlar, Windowsdan Linux İşletim Sistemine Geçtim. Usb Çoklayıcım Çalışmıyor. Klavyenin Işıkları Yanıp Sönüyor. Kablosunu Direk Takınca Sorunsuz Çalışıyor. Galiba Linux'a Tanıtmam Gerekiyor. 😃
  11. OsmanYasin433

Scanning And Repairing Drive

Kurulumda HDD gözükmüyor. 1612685176 Şuan o bölümü geçtim, Windows İşareti Dönüyor.
  12. OsmanYasin433

Scanning And Repairing Drive

Dostlar Selamlar, Dün Sabah Bilgisayarıma Format Attım Kurulurken Hazırlanıyor Kısmında Elektrikler Gitti. Tekrar açtığımda BIOS da hdd gözükmüyordu. Bugün de Boot/BCD dosyası hatalı diyor ne yapabilirim, ilk önce hdd değiştirmeyi düşünmüştüm.
  13. OsmanYasin433

450₺ Klavye Önerisi

Gamepower Saber Rgb
Top Bottom