Neler Yeni

Papara Para Yatırdım Hesabıma Geçmedi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Yasin ÇELTEK
Dün Saat 15 Sularında Papara Kartıma YapıKredi Atm'den para yatırdım, bilgi fişi almadım. Para Hala Papara Hesabıma Geçmedi. Paparaya Mail Attım, ama Hala Cevap Yok.

Harmanyos

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Harmonyos
Dün Saat 15 Sularında Papara Kartıma YapıKredi Atm'den para yatırdım, bilgi fişi almadım. Para Hala Papara Hesabıma Geçmedi. Paparaya Mail Attım, ama Hala Cevap Yok.
Bendede böyle sorun olmuştu mobilden para atıyordum sonra geri hesabıma geliyordu papara ya yatmıyordu

Nvidia_GF_FX_500

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Paranın, Papara tarafına gönderildiğine emin misiniz?
Geçen hafta İ hesabımdan Z hesabıma, internet üzerinden para aktarmak istedim ama para 10 dakika sonra İ hesabı geri geldi.

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,864
İsim
Okan Aslantaș
Daha 1 hafta önce aynı șey bașıma geldi hafta sonuna geldiği için cevap yazmıyorlar cuma günüydü benimde 3 gün sonra yatırdılar ama mail attığınızda para yatırdığınız atm numarasini yazmaniz gerekiyor oda atmnin monitöründe herhangi bir ișlem yapmadan önce ana ekranda yaziyor. Bana pazartesi sabah 5 te yatmıştı param geri

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Osman Yasin ÇELTEK
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha 1 hafta önce aynı șey bașıma geldi hafta sonuna geldiği için cevap yazmıyorlar cuma günüydü benimde 3 gün sonra yatırdılar ama mail attığınızda para yatırdığınız atm numarasini yazmaniz gerekiyor oda atmnin monitöründe herhangi bir ișlem yapmadan önce ana ekranda yaziyor. Bana pazartesi sabah 5 te yatmıştı param geri
Teşekkürler

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,088
Üyeler
141,933
Son üye
utkholmes
Top Bottom