Oxyce isimli üyenin son içerikleri

1. Oxyce

Öneri 10 - 12 Bin TL arası Xiaomi ya da Samsung telefon önerir misiniz??

Ram min 8 gb depolama 128 ya da 256 olacak fiyat aralığıda en tepe 15 bin TL
  2. Oxyce

Donanıma ayrılan ram

16 gb ramin 8 gb si donanıma ayrılmış diyor önceden ekran kartı güncel değilken bunu yapıyordu şimdi o da güncel fakat yine bu şekilde
  3. Oxyce

Yardım M2 Girişine uyumlu wifi kart

Anten kabloları bende mevcut 3 te 3
  4. Oxyce

Yardım M2 Girişine uyumlu wifi kart

Elimde eklediğim resimdeki karttan var bunu b450m pro vdh max anakartın m2 girişine takarsam çalışırmı genişleme yuvalarına uymuyor
  5. Oxyce

Kız arkadaşımın babası asker (Tayin mevzusu)

Benim için önemli bi konu kız arkadaşımın babası bu gün tayinim çıkabilir demiş. Çevremde hiç askerlik yapan birisi ya da tayini çıkan birisi yok. Bildiğim sadece sistemde çıktı olarak gözüküyomuş ama boş yer yokmuş kimse tayin istememiş. Zorunlu tayin de değil bu kadar biliyorum bilen bir kaç...
  6. Oxyce

Yardım Bu Fan AMD İşlemciye Uyarmı

Elime böyle bir işlemci fanı geçti amd işlemci kullanıyorum biraz abartı bi fan ama amd işlemciye uyarmu bu
  7. Oxyce

Kablo Bağlantısını Çözemedim

Cat 3 olarak geçen duvara bağlanan telefon girişini bağlamaya çalışıyorum fakat duvardan gelen kabloların sayısı çok fazla hangi kabloyu takmam gerektiğini bilen birileri yardım ederse sevinirim. Parçada 2 ve 3 numaralı yere takacağım kabloyu ama hangi 2 kablo onları çözemedim
  8. Oxyce

Öneri Stajyerim Kulaklık Önerisi

Fiyat baremim 500 ya da 600 ilk maaş ile gidip bi kulaklık almak istiyorum wireless olan güzel bilindik markalardan öneri verirseniz sevinirim.
  9. Oxyce

Yardım Klavye Spotify Multimedya Tuşlarım Çalışmıyor

Hayır onunla alakası yok düzenli temizliyoruım zaten. Spotfiy önde açıkken fn + f7 yapıyorum durduruyor spotifyı küçültüyorum ya da arkaya alıyorum o zaman kullanamıyorum bunu çözmeye çalışıyorum.
  10. Oxyce

yok normal playerda da çalışmıyo yt da hiç çalışmıyo win playerda da hiç çalışmıyo spotifyda sadece ekrandayken çalışıyo :D
  11. Oxyce

Yardım tp link archer alınır mı?

herhangi bir performans düşüklüğü görmedim sıkıntı yaratmıyor 1629877126 ayriyeten tp linkin mobil uygulaması var oradan da yönetebiliyorsun modemi yeniden başlatmaktan tut sıfırlamaya kadar.
  12. Oxyce

Yardım tp link archer alınır mı?

Şu an kullandığım modem gayet iyi performansı var tavsiye ederim. Tek bir sorunu var biraz fazla ısınıyor ama bağlantıda ya da başka bir şeyde sıkıntı yaşatmıyor.
  13. Oxyce

keşke sadece bazen çalışmasa bende hiç çalışmıyor bi çaresini bulamadım :D
  14. Oxyce

Facebook Discord Token Stealer ile tehdit ediyorlar napabiliriz

Eğer şu an discord da isen benimle iletişime geç sana olayı net bir şekilde anlatıyım discord adım Oxyce#6808 beklemedeyim ekle beni
  15. Oxyce

Herhangi bir uygulama ya da internet sitesi açıkken fn + f5 ,f6 ,f7 (spotify sonraki şarkı önceki şarkı vb) yapamıyorum sadece spotify ekranı açıkken fn tuşları çalışıyor sebebi nedir bilen birisi yardımcı olursa sevinirim. İllahaki neden alt tab yapıp değiştirmiyorsun diyen arkadaşlar olur ben...
Top Bottom