ozen.hmyf isimli üyenin son içerikleri

1. O

Sahibinden Dolandırıcılığı

Avukat olmasa bile davaların belli bazı masrafları var diye biliyorum, öyle değil mi ?
  2. O

Dava vb. işlemler ile peşinde koşabilecek durumum yok maalesef, olsa ikinci el x3440 bir sistem toplamaya çalışmazdım.
  3. O

Sahibinden'de bireysel bir satıcıdan havale ile elektronik bir ürün aldım (Gigabyte GA-P55-US3L + Xeon X3440) ve kutudan anlaştığımızın dışında H55 bir ürün çıktı ve çalışmıyordu. Sahibindene başvurduğumda yalnızca satıcının hesabını kapattılar, benden dekont istediler ve başka hiçbir işlem...
  4. O

120 TL KULAKLIK ÖNERİSİ

tam olarak şu anda xiaomi hybrid pro hd 99 liraya satılıyor hepsiburadada incelemelerine falan da bakabilirsin xiaominin en iyi f/p kulaklığı diye geçiyor bence kaçırma 1599156878 normalde yaklaşık 170TL civarı çoğu yerde
  5. O

H55 v5n anakart la xeon 3440 overclok yapılır mı

Extreme bir oc yapmayacaksan tabii ki ancak p55 chipset anakartlarin bile bazı modelleri 4.2 GHz oc'ye gelemiyor kondansatör patlağı vb. sorunlar olabiliyor, işlemci fanini iyi seçmeni ve şu küçük çip soğutucu bloklardan almanı öneririm. 1587098134 " Merhaba Başta şunu belirteyim Overclockdan...
  6. O

Bios güncel sürümü yükleme

Audio, lan denilen kısımlar anakartin ses ve ethernet driverları, bios ile bir alakası yok bios güncellemesini yapıp işletim sistemini kurduktan sonra onları indirip .exe dosyalarını açarak kurulumlarını yapabilirsin.
  7. O

B450 Anakartların Destekleyebileceği max Ekran Kartı nedir

Evet istediğin ekran kartını kullanabilirsin o anakart ile.
  8. O

Bios Güncellemesi Hakkında

Sıra sıra kurması bir şeyi değiştirmez anakart yüklemek istediğiniz BIOS'u denetledikten sonra kendi içerisinde kurulu olanı silip yenisini yüklüyor, tam da bu yüzden BIOS kurulumu yaparken elektrik vb. sorunların olmaması gerek geri dönüşü yok sonrası yetkili servis işi.
  9. O

1000 TL PC Toplama Önerileriniz?

Önemli değil ancak güç kaynağına dikkat et ekran kartını besleyebilecek için oc yapman lazım oc demek kaliteli bir güç kaynağı lazım demek 500w'tan aşağı güç kaynağı bakma benim attığım gayet iyi f/p bir güç kaynağı
  10. O

Xeon E5450 - 150₺ Anakart: Asus P5QC, Asus P5KPL ya da g41 chipset eşdeğer bir anakart - 150₺ Ram: DDR2 ya da DDR3 Kinkgston Kvr bellek 8GB - 150-200₺ Güç kaynağı: Aerocool VX plus 500w - 250₺ Ekran Kartı: İkinci el RX470 veya RX480 - 500-600₺ Toplam: 1200₺ Sistem çok güzel işini görür enfes...
  11. O

Eğer uygun bir fiyata bulabilirsen parçalarını x3440 çok mantıklı bir sistem lga775'de Xeon E5450 var en iyi ama en iyi olmasına rağmen x3440'ın bayağı gerisinde
  12. O

1000₺ civarı lga 775 Xeon bir sistem toplayabilirsin eğer düşünürsen detaylı bir şekilde yazayım.
  13. O

Epic Games Rahat Durmuyor (İki yeni ücretsiz oyun)

İncelemeni kesinlikle okuyacağım, güç kaynağı incelemeni çok beğenmiştim.🙂
  14. O

Epic Games Rahat Durmuyor (İki yeni ücretsiz oyun)

Coronavirüs nedeniyle evlerimizden çıkamadığımız bu günlerde firmaların yaptığı güzellikler bizi biraz olsun mutlu edebiliyor, işte o firmalardan biri Epic Games. Epic Games kendi mağazasında yaptığı indirimler ile sık sık gündeme gelen ve oyuncuların yüzünü güldüren bir firma. Bu hafta da bir...
  15. O

Laptop Soğutmada Yeni Dönem

Hepimizin bildiği üzere Dizüstü bilgisayarlarda ısınma problemi bazen aşırı can sıkıcı olabiliyor. Farklı firmalar bu konuya farklı çözümler getirmeye çalışsa da Asus şu an için bir adım önde gibi duruyor, işte karşınızda sıvı metal (liquid metal) soğutma yöntemi. Asus'un bu sene içerisinde...
Top Bottom