Ozzy_B isimli üyenin son içerikleri

1. O

Çözüldü✓ Deepcool Ls520 bu fiyata alınır mı ?

Ben de bu sıvı soğutmayı düşünüyorum ancak bir LT modeli var bide LS acaba bunların farkı nedir. https://www.hepsiburada.com/deepcool-ls520-se-wh-240-mm-intel-1700p-amd-uyumlu-beyaz-sivi-sogutucu-pm-HBC00004U1DWT Ben de bunu düşünüyorum.
  2. O

Ranker Ranker Cygnus v2 - arctic liquid freezer 240mm a-rgb - Ryzen 7 5800x3d

Bu gönderiyi forumdan mı aldınız ? Kendisine ulaşmayı deneyeyim.
  3. O

Ranker Ranker Cygnus v2 - arctic liquid freezer 240mm a-rgb - Ryzen 7 5800x3d

Arkadaşlar merhaba, AM5 sisteme geçmektense AM4 ile devam edip, işlemci upgrade'i yapıp malum 5800x3d de çok ısınan bir işlemci olduğu için bunu Artic LF 240mm ile desteklemeyi düşünüyorum. Gönül isterdi ki daha büyük bir soğutucu takayım ancak kasanın durumu ortada, fakat artic lf lerle...
  4. O

R7 3700X mi yoksa R5 5600x mi?

5600x ne ile geliyor ?
  5. O

Hangi sistemi tercih ederdiniz ? AMD vs Intel

Merhaba, Hem yayın açacağım hem oyun oynayacağım. Belirttiğim gibi 3700x almıştım sonradan 5600x yaptım bu arada şimdi sizin alıntıda gördüm anakartı da bir testte MSI'ın B550M ini o serinin giriş anakartı gördüğüm için ASUS TUF Gaming Plus ile değiştirdim onu söylemeyi unutmuşum, ASUS'un da...
  6. O

Yani yarın bir gün satarsam kutusuz sorun olur vs. diye düşünmedim. Bakalım 4 gözle gelmesini bekliyorum, 5600x olmasına sevindim baya iddaalı ve güzel yorumlar var işlemciyle alakalı. 1607448690 Selamlar, yukarıda güncelleme yaptım :) Normalde R7 3700x sipariş vermiştim bugün hazır sistem...
  7. O

Aynen söylediler fakat garanti vs. durumunda sıkıntı olmadığını belirttiler zaten aldığım yerde elden vs. olmadığı için sinerji olduğu için pek takılmadım. Bir de sistemi uzun soluklu kullanırım diye aldığım için çok umursamadım açıkcası.
  8. O

Küçük bir güncelleme yapayım; Normalde Amd Ryzen 7 3700x almıştım ancak bugün sinerji'de AMD 5600x işlemcilerin hazır sistemlerle satıldığını öğrendim hemen sinerjiyi aradım güncelleyebilir miyiz diye, olur dediler. 200 TL farkla 5600x yaptım.
  9. O

13.000 & 15.000 TL ARASI GAMING YAYIN Sistem Önerileriniz

Merhaba sistemi aldım. Palit GeForce RTX3060Ti GamingPro OC 8GB GDDR6 256 Bit Ekran Kartını aldım. Sinerjideki sistemi özelleştirerek ; https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-aurora-ryzen-5-3600x-16gb-500gb-nvme-m2-ssd-rtx3060ti-p-37897 Bu sistemde amd ryzen 7 3700x yaptım, 3600 corshair rgb ram...
  10. O

Herkes AMD ci çıktı :) var mı son dakika yorumu olan yoksa sepeti onayliyim ve kurtulayım :D
  11. O

OC ile pek işim yok açıkcası zaten detaylı anlamam da bir tane yakın arkadaşım var o biliyor eğer intel alırsan 5.0 da sorunsuz çalıştırırız dedi ama tabi ben o işlere çokta girmek istemiyorum. Amacım çok basit aslında, 5-10 yıllık beni güzel götürecek. FPS oyunları oynarken çakılı 400+ fps...
  12. O

Hayır sadece oyun + yayın olacak tabi arkada çalıştırdığım ıvır zıvır programlar. Çift monitör kullandığım için genelde oyun oynarken 2. ekranda mutlaka bişeyler çalar, oynar veya bir şey takip ederim yani yalın bir şekilde sistemde oyun dönmez.
  13. O

arkadaşlar size zahmet neden de belirtirseniz ona göre yol izliyim, kısacası soru net sisteme bakmanıza gerek yok çünkü her şey birebir aynı. Birisinde AMD ryzen 3700x + MSI B550M PRO-VDH WiFi 4400mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart (210205682) olacak. Diğerinde Intel Core i5 10600KF + MSI Z490-A PRO...
  14. O

Merhaba, diğer sistem 3600x değil başlığa bakmayın lütfen. Alt tarafta yaptığım özelleştirmeler var. AMD sistemde AMD Ryzen 7 3700X olacak. 5600 serisini şuan hiç bir yerde stokta yok yaklaşık 2 aydır sistem araştırıyorum 3060ti bu beklememin bir kâri oldu f/p olarak ama artık sabrım kalmadı...
  15. O

Arkadaşlar merhaba, Siz olsanız hangi sistemi tercih ederdiniz ve neden ? Çok teşekkürler. Scythe Mugen 5 Rev.B 120mm Intel-AMD Uyumlu Hava Soğutucu (SCMG-5100) Corsair 650W CV Series CV650 80+ Bronze Güç Kaynağı (CP-9020211-EU) Ranker Cygnus v2 Beyaz Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower...
Top Bottom