paart3 isimli üyenin son içerikleri

1. P

Amd Ryzen 5 3600 işlemci boştayken 42-45 derece normal midir?

evet kapatmıştım onu dün arkadaşım söyledi oyun daha smooth oldu. Tekrar kapatmak istemiyorum ama şöyle de bir şey var. Elimde stok fan var. Kasa olarak Mesh kasa kullanıyorum altı,üstü ve yanları mesh full.İşlemcim zarar görsün istemiyorum. Sıcaklıkları CPU TEMP İLE ÖLÇTÜM. Sizde normal mi...
  2. P

Amd Ryzen 5 3600 işlemci boştayken 42-45 derece normal midir?

Merhaba bilgisayarı aldığımda ilk iş olarak CPB kapatmıştım. 3.6 sabitleyip öyle kullandım. Lakin dün gece bir arkadaşımın söylemi üzerine gidip tekrardan açtım. CS:GO oynuyorum ve inanılmaz fark etti, daha akıcı,daha smoothlaştı resmen. Tekrardan kapatmak istemiyorum. CPU Temp programıyla...
  3. P

Razer Klavye kullanan birisi var mı? Yardım lütfen.

Normal bir şekilde nasıl kapatacağım?
  4. P

Razer Klavye kullanan birisi var mı? Yardım lütfen.

Merhaba. Razer Ornata Chroma v2 aldım. (Mekanik sevmiyorum, çok sesli) Diğer klavyemde fn tuşuyla kombinasyon yaparak, rgb modlar arasında geçiş yapabiliyordum. Bunda sadece synapse programıyla mı geçiş yapılıyor yoksa tuş kombinasyonu var mı? Razer klavye kullanan arkadaş var ise, bilgi...
  5. P

Accest Point için Modem önerisi Lütfen yardım?

Koridorda olmayacak. 3 kattaki modemimden ethernet kablosuyla 1 kata kablo çekicem, keneetic extra dsl ye bağlıcam, oradan wifi işlemi görücek. Bağlantı kabloyla geldiği için, ne gibi bir hız kaybı yaşayabilirim dostum?
  6. P

Accest Point için Modem önerisi Lütfen yardım?

Merhaba. 3 katlı bir bina düşünün. 3 kat ve 1 kat bize ait.. 3 katta bulunan modemimden 1.kata ethernet kablosuyla internet çekmek istiyorum. Şuanda Turk telekom 24 mps kullanıyorum. Belki ilerleyen zamanlarda yükseltirim.. 2 tane cihaz önerdiler. Birisi 750 Mps, diğeri 1200 mps, ne farkı...
  7. P

Wifi çoğaltıcı diye bir şey var mı?

Ah çok teşekkür ederim. Tam istediğim şeydi bu. Her şey için sağolasın <3
  8. P

Evet 3 Katta modem ve çalışıyor.
  9. P

Hocam almasına alırım da; nasıl kullanılıyor tam olarak ? Şuan gözümün önünde duran modeme ethernet kablosu bağlayacağım, 1 kata indireceğim, o ethernet kablosunu buna mı bağlayacağım? Diyelim söylediğim gibi, onun sifresi ws nasıl olacak tam bilmiyorum özür dilerim
  10. P

24MPS Kullanıyorum. 103 TL veriyorum. 1627046718 Şey ama belki ilerleyen zamanlarda çoğaltırım. Hem 24MPS'lik hemde ilerleyen zamanlarda çoğaltırsam sorun yaşamayayım. Her iki duruma göre de ayrı ayrı bir öneri alabilirsem sevinirim.
  11. P

Bütçe sorun değil. Siz önerin. Dediğiniz terimleri bilmiyorum yalnız.
  12. P

Büyük kolonlar var, yine onlar engelleyecek diye düşünüyorum. Dediğim şekilde bir yöntem yok mu? 3 Kattan Aşağıya bir ethernet kablosu indirsem, onu bir cihaza taksam, oradan interneti yaysa? Yani böyle bir şey var mıdır? 1627046471 3 Kattaki internetim, 1 kata indirmek istiyorum. Ama hızı...
  13. P

Merhaba. Benim bir sorunum var. Nasıl yapacağımı bilmiyorum, bilgim yok. 3 Katlı bir apartman düşünün. 3 kat ve 1 kat bize ait. 3 Katta İnternet(Modem) var. 1 Kattan wifi çok az çekiyor yada hiç çekmiyor. Benim şöyle bir düşüncem var, 3 Kattaki modemden aşağıya bir ethernet kablosu çeksem...
  14. P

B450 Pro Max - Smart Auto Fan enable mi olmalı disable mi?

Dostlar selam 1 hafta önce xigmatek cylopos x power 650 wat +80 plus bir kasa aldım. Masam yoktu aşagıya koyuyordum. Şimdi masa aldım, üste koydum. İnanılmaz derece de titreşim sesi geliyor. Bios'a girdim. Fan 2500 rpm'de çalışıyordu Boş masa üstünde bile Full speed yani. Smart Auto Fan diye...
Top Bottom