pcsavaşçısı isimli üyenin son içerikleri

1. pcsavaşçısı

2 k bütçe ile nvme ssd önerir misiniz?

hocam ben de onu düşünüyorum ama aileme o bütçeye nasıl ikna ederim bilemiyorum
  2. pcsavaşçısı

hocam peki bütçeyi arttırsam 2400 civarına bulabilir miyim
  3. pcsavaşçısı

adata nın içinde dram olmadığı için çok önerilmiyor diye duymuştum.(ikisinde de yokmuş :) )
  4. pcsavaşçısı

Hocam peki bu bütçede daha iyi bir üün bulabilir miyim yoksa en iyisi bu mudur?
  5. pcsavaşçısı

hocam kioxia exceria serisi için düşünceniz nedir?
  6. pcsavaşçısı

2 k bütçe ile alabileceğim nvme ssd önerir misiniz? 1 tb olursa çok iyi olur.
  7. pcsavaşçısı

Pc şarja takınca internet yavaşlıyor

Laptobu şarja takınca internet 100 mbpsden 7 ye düşüyor çöüzümü sizce nedir? İnternete kablo ile bağlanıyorum.
  8. pcsavaşçısı

bu pcyi kaç bine bırakmalıyım?

tamamdır hocam çok sağolun
  9. pcsavaşçısı

bu pcyi kaç bine bırakmalıyım?

Elimde zotac rtx 2060 super mini ryzen 5 3600 corsair vengance 16x1 gb ram 3000 mhz ram b450m s2h anakart seagate barracuda 2 tb 8000rpm hdd rampage shake kasa ve rampage 600 w psu viewsonic vx2758 pcmh monitör ortalama hepsi beraber kaç bine satmalıyım 14k lik bir teklif var bir de hemen...
  10. pcsavaşçısı

Asus rog strix g16 alınır mı?

Neden hocam
  11. pcsavaşçısı

Asus rog strix g16 alınır mı?

Üründe 4050 ekran kartı ve i7 13650hx bulunuyor alınır mı? https://ty.gl/8b1egjblto
  12. pcsavaşçısı

Endüstri mühendisliği için öneriniz nedir?

Bu sene yks sınav sonucumla endüstri mühendisliğini kazandım.Deneyimi olan endüstri mühendisliği okuyan veya mezun olmuş dostlarım tavsiyeleriniz nelerdir neler yapmalıyım neler yapmamalıyım.
  13. pcsavaşçısı

Endüstri mühendisliği için laptop önerisi

Merhaba bu sene endüstri mühendisliği bölümünü kazandım ve işimi şimdiden görücek 40kye kadar bir laptop bakıyorum. Bir de bir sorum daha olacak bu sene hazırlık okuyacağım ve hazırlık sırasınsa phyton C# gibi yazılım dillerini öğrenmek istiyorum.Sizce bu seneden mi almalıyım yoksa beklemeli miyim?
  14. pcsavaşçısı

Bu asus laptop alınır mı?

Peki hocam başka önerebileceğiniz laptoplar var mı?bütçem 40k
  15. pcsavaşçısı

Bu asus laptop alınır mı?

Peki ömrü kaç sene olur hocam
Top Bottom