plawindy isimli üyenin son içerikleri

1. plawindy

SPOTİFY TAKİPLEŞME ETKİNLİĞİ

https://open.spotify.com/playlist/5ICi490hbTGFAZsoC8ZPJP?si=e972ed013b1d4987 Beğeni atarsanız bende sizin playlistinize atarım
  2. plawindy

İnternet evin her yerinde çekmiyor

Merhaba hocam ben Türk Telekom internet kullanıyorum kendi odamda internet Full çekiyor fakat salondaki odada tek tik çekiyor bunun için yeni modem mi satın almalıyım bu konuda yardımcı olursanız sevnirim.
  3. plawindy

Royal kludge RK68 klavyede nasıl F1 F2.. tuşları kullanılır?

Merhaba ben bir klavye aldım klavye %65 klavye olarak geçiyor fakat F1 F2 tuşları yukarıda yok bunun için kitapçığını okudum FN+1'e basıldığında F1 olacağını yazmışlar denedim bende multimedya tuşları çalışıyor FN+1, 2,3.. Yaptığımda lütfen bu konuda yardımcı olun.
  4. plawindy

Dolap uygulamasında ilk satışa özel %50 bonus para gerçek mi ?

Merhaba arkadaşlar ben ilk defa dolap uygulamasında ilan vereceğim bir arkadaşım dedi ki ilk ilana özel %50 bonus para veriyor bu doğru mu böyle bir şey var mı lütfen yardımcı olun.
  5. plawindy

Gezginler güvenilir mi?

hangi program için kullanacağınıza göre değişir ama ben güvenmiyorum
  6. plawindy

Driver İndirirken Mavi Ekran Hatası

Arkadaşlar merhaba ASUS A320M-K Prime anakarta sahibim Bluetooth desteği olmadığı için bir tane Bluetooth adaptör aldım driver kurmam lazım kurmaya çalıştığımda bilgisayarınız bir sorunla karşılaşti diyor ve mavi ekran hatası alıyorum daha sonra ASUS'un sitesinden anakartımın driverlarını...
  7. plawindy

Bluetooth var ama hiçbir aygıtı görmüyor lütfen acil yardım!

Arkadaşlar merhaba benim anakartım da bluetooth yok bundan dolayı Bluetooth adaptör aldım ve driverını kurdum fakat cihaz ekle kısmına bastığımda hiçbirşey görünmüyor lütfen yardımcı olun Apatörün...
  8. plawindy

Bluetooh 5.0 Adaptör Aldım ama çalışmıyor lütfen acil yardım!

Arkadaşlar merhaba ben bir Bluetooth 5.0 adaptör aldım yanında CD bir driver verdiler benim bilgisayarımda CD-ROM yok bundan dolayı driverı kuramadım internetten araştırdım bir tane dirver buldum Realtek'in kurmaya çalıştığımda bilgisayarımda mavi bir ekranla bir sorunla karşılaşıldı yazıyor ve...
  9. plawindy

Anker Soundcore Life Q10 nasıl?

3 dişli bir kablo alırsam rahatlıkla kullanabilir miyim ayrıca hocam eğer zahmet olmazsa mikrofonu deneyebilir misiniz discord'da benim için çok önemli deneyimlerseniz çok memnun olurum
  10. plawindy

Anker Soundcore Life Q10 nasıl?

Hocam merhaba bende Anker Q10 almayı düşünüyorum müzik için ses kalitesi nasıl bir de Discord'da vs mikrofonunu kullanabilir miyim mikrofon kalitesi iyi mi?
  11. plawindy

Drop Plus almayı düşünüyorum

Kesinlikle alma ben aldım 5 ayda patladı kablo kalitesi de kötü tavsiye etmem
  12. plawindy

TaoTronics SoundSurge 90 alınır mı?

Arkadaşlar merhaba ürünü hem dışarıda hem de evde bilgisayarımda kullanacağım ürünün ses kalitesi nasıl ve mikrofon kalitesi nasıl discord'da telefon görüşmelirinde karşıya sesimin net ve anlaşılabilir gitmesini istiyorum sizce almalı mıyım ürünü kullanan kişiler varsa yardımcı olursa çok memnun...
  13. plawindy

Taotronics Soundsurge 85 vs Taotronics Soundsurge 90

benim için mikrofon kalitesi de önemli bu yüzden iyice araştırıp almak istiyorum malum fiyatlar pahalı alıp pişman olmak istemiyorum
  14. plawindy

TaoTronics SoundSurge 85 Alınır mı?

hocam sizce soundsurge 90 modelini mi almalıyım benim için mikrofon da önemli karşıya sesimin net ve anlaşılabilir gitmesini istiyorum 1618094045 hocam sizce soundsurge 90 modelini mi almalıyım benim için mikrofon da önemli karşıya sesimin net ve anlaşılabilir gitmesini istiyorum yoksa...
  15. plawindy

Taotronics Soundsurge 85 vs Taotronics Soundsurge 90

hangi ürünü tercih ettiniz bende sizinle aynı durumdayım hangisini alayım bilemedim
Top Bottom