Neler Yeni

Anker Soundcore Life Q10 nasıl?

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,376
İsim
Ümit Can
Hocam merhaba bende Anker Q10 almayı düşünüyorum müzik için ses kalitesi nasıl bir de Discord'da vs mikrofonunu kullanabilir miyim mikrofon kalitesi iyi mi?
Ses kalitesi fiyatına göre çok iyi diyebilirim. Zaten Hi-Res ses teknolojisi var kullalıkta.
Ekstra olarak bassUp modunu açınca ayrı bi güzel oluyor dinlediğin müzik.

Yalan olmasın bende ek bir mikrofon olduğu için mikrofonunu hiç deneyimleyemedim. Mikrofon testine internetten bakabilirsin. Ha bir de kulaklığı aux kablosuyla bağlıyken mikrofonu aktif edemiyorsun nedeni de kutudan çıkan aux kablosunun 2 dişli olması.

plawindy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Efekan Köprülü
Ses kalitesi fiyatına göre çok iyi diyebilirim. Zaten Hi-Res ses teknolojisi var kullalıkta.
Ekstra olarak bassUp modunu açınca ayrı bi güzel oluyor dinlediğin müzik.

Yalan olmasın bende ek bir mikrofon olduğu için mikrofonunu hiç deneyimleyemedim. Mikrofon testine internetten bakabilirsin. Ha bir de kulaklığı aux kablosuyla bağlıyken mikrofonu aktif edemiyorsun nedeni de kutudan çıkan aux kablosunun 2 dişli olması.
3 dişli bir kablo alırsam rahatlıkla kullanabilir miyim ayrıca hocam eğer zahmet olmazsa mikrofonu deneyebilir misiniz discord'da benim için çok önemli deneyimlerseniz çok memnun olurum

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,376
İsim
Ümit Can
3 dişli bir kablo alırsam rahatlıkla kullanabilir miyim ayrıca hocam eğer zahmet olmazsa mikrofonu deneyebilir misiniz discord'da benim için çok önemli deneyimlerseniz çok memnun olurum
muhtemelen 3 dişli AUX kablosu ile yapabilirsin diye tahmin ediyorum.
Hocam şuanda maaleef deneme şansım yok fakat alırken neredeyse Youtube üzerindeki bütün inceleme videolarını izlemiştim mikrofon kalitesi oldukça hoştu. DC gibi platformlarda da sorun çıkartmadan kullanabileceğin bir mikrofonu var. İzlediğim kadarıyla oldukça yeterli bir mikrofona sahip.

Mikrofon aslında fiyatına göre çok daha kaliteli olabilirmiş fakat bu kulaklığın temel amacı mikrofon olmadığından çok üzerinde durmamışlar sanırım. Sanmıyorum fakat olur da beğenmezsen 20-30 TL'ye en giriş seviyesi ve fiyatına göre iyi mikrofonlar mevcut. 20-30TL verip onlardan alabilirsin. Harici mikrofon her zaman daha iyi olur.

cNaiNN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
emircan özütemiz
alalı 2 ayı geçti daha 1 kere şarja taktım ses kalitesi mükemmel keşke q20 alsaydım diyorum

MonsterTR

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Emir enes canavar
alalı 2 ayı geçti daha 1 kere şarja taktım ses kalitesi mükemmel keşke q20 alsaydım diyorum
Q20 Ses kalitesi daha kötü Burak şoltu izleyebilirsin q30 hem q10 gibi ses iyi hemde q20 gibi anc var Aliexpreste ilk çıktığı zaman kuponla falan 400 e alınıyodu q30 şuan kuponsuz aliexpreste 900 TL bide nedense amerika seçince bölgeyi 20 dolar daha düşüyor fiyat türkiyede distiribütörlüğü olduğu içinmi acaba fiyatı arttırdılar burdan satılsın diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
916,024
Üyeler
142,074
Son üye
muhammed2134gs