poki isimli üyenin son içerikleri

1. poki

Evrime İnanıyor musunuz?

ciddi mi degil mi bilmiyorum ama cevap vereceğim ; insanlar ne maymunlardan geliyor ne de maymunlar insanlardan geliyor cook uzun sure once ortak atadan 2 farklı ırk türüyor evrimleşiyor böylece bi yerde sapiensler diğer tarafta maymunlar oluyor
  2. poki

11. Sınıf Açığa Geçmek ne kadar mantıklı (yazdıklarımı okuyup öyle yorum yapın

şuana kadar bi ders calısma duzenim olmadı ama ders calısıp okul olmadan kazanabileceğime inanıyorum ayrıca beni bu fikre yönelten en büyük olay okulumda Matematik fizik kimya biyoloji olmaması ayrıyetten dershaneye gidiyorum fakat okul saatlerim uzun oldugu için (09-17+1 saatevedonus)...
  3. poki

fivem için bu sisteme hangi ekran kartı alayim

işlemci i7-4770 3.40 ghz ram 24gb güncel ekrankartı gtx760 bu işlemciyle darboğaz yapmayacak ve fivemı rahat oynayabilecegim bir ekran kartı var mı fiyat cok ucmassa iyi olur 2.el opsiyonları da dusunebilirim fiyat konusunda
  4. poki

Ryzen 5 3600 RTX3060 Dual OC 12GB MSI B450M-A PRO sistem nasıl

UV ne tam olarak bilmediğimden soruyorum kusura bakma
  5. poki

ben o konulara çok uzağım ya o yüzden foruma yazdım
  6. poki

Selam, Gamegarage'den Phantom 5A-rtx3060 sisteminde 1080P darboğaz yapar mı? (seçeneklerden yükseltilebilenleri yükseltebilirim max 500 TL yükseltebilirim donanım başı) veya başka önerebileceğiniz Hazır sistemler varsa linkini bırakırsanız çok sevinirim Bütçe : 13.500 Teşekkür ederim şimdiden <3
  7. poki

GTX 1060 GAMİNG X 6GB Mining ayarlarım

mining :)))
  8. poki

Parti oyunları oynayacak arkadaş

Selam, biz 4 kişilik bir mini-ekip'iz ancak ne yazık ki birimizin bilgisayarı bozuldu ve bilgisayar alıcak çok uzattım, kısacası biz 3 kişi aktif şekilde oyun oynayan arkadaşlarız genellikle parti oyunları oynarken eğleniyoruz mesela birimiz valorant'ta diğerimiz LoL'de çok iyi değil fakat kendi...
  9. poki

Corsair Void Elite Wireless Cızırtı

Corsair void elite wireless kulaklıgımda İCUE yazılımını indirdigimde arkadan bir hışırtı sesi geliyor bunu nasıl çözebilirim Ek olarak ; azımsanmayacak bir ses seviyesinde geliyor.
  10. poki

1300₺ Klavye Önerisi

mavi switch istemiyorum ya
  11. poki

1300₺ Klavye Önerisi

Asus rog strix flare cherry mx red Logitech G513 Lineer switch 1200-1300 TL'ye kadar çıkabilirim fiyatta K70 stok olsa direkt alırdım ama yok ikisi arasında kaldım sizce ne yapmalıyım bunların dışında öneriniz varsa yazarsanız çok mutlu olurum.
  12. poki

ekran kartım yetersiz

tamam teşekkür ederim :)
  13. poki

ekran kartım yetersiz

i7 4770 3.40GHz
  14. poki

ekran kartım yetersiz

bütçe farketmiyor
  15. poki

ekran kartım yetersiz

ekran kartım yetersiz oldugundan yükseltmek istiyorum işlemcim i7 4.nesil ne alsam güzel çalışırlar
Top Bottom