Neler Yeni

11. Sınıf Açığa Geçmek ne kadar mantıklı (yazdıklarımı okuyup öyle yorum yapın

poki

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
pokiy
şuana kadar bi ders calısma duzenim olmadı ama ders calısıp okul olmadan kazanabileceğime inanıyorum ayrıca beni bu fikre yönelten en büyük olay okulumda Matematik fizik kimya biyoloji olmaması ayrıyetten dershaneye gidiyorum fakat okul saatlerim uzun oldugu için (09-17+1 saatevedonus) dershaneye haftasonu gidiyorum ve derslrri sadece 2 saat görmenin yeterli olmadığını düşünüyorum gittiğim lise uçak bakim lisesi teknik sınıftayım sözde teknik sınıf üniversiteye hazırlanan öğrencilerin sınıfı olacaktı fakat o kadar çok uçak dersi var ki pazartesi salı çarşamba kültür dersimiz yok gibi bir sey okul ve dershaneyi aynanda götürmek zor değilmiş gibi bir de eve gelince calısmam gerekiyor ve haftaiçi bana max 2 saat kalıyor yemeği banyo fln saymıyorum bile öyle olunca spora da gidemiyorum mental olarak gün geçtikçe zayıfladığımı hissediyorum ailemde habire calıs calıs diye baskı yapıyor zamanımın olmadıgını söyleyince e okuma diyolar gerçekten cok garip kafadalar açığa geçeyim diyorum üniversite kazanamazsan ne olacak diyolar liseden mezun olup kazanamayınca ne olacagını sorunca amaan ne yapıyorsan yap okuma banane diyolar Lgs de 370 puan yaptın universite sınavını mı yapcaksın diyor babam onumde gelecek var geçmiş yok diyince geçmiş geleceğin aynasıdır diyor durumu açıkladıgımda her boka muhalefet oldugumu soyluyor sanki muhalefet olan o değil de benmişim gibi buraya kadar okuyan herkesr tesekkur ederim yorumlarinizi onemle okuyacağim

theAhm3t

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,189
İsim
Ahmet Deniz
hocam siz matematik ve fkb görmeden nasıl üniye hazırlanıyorsunuz onu anlayamadım
bende 12 oldum ve spora 1.5 aydır gidemiyorum çünkü aksam 7 de evde oluyorum ve sende anladıgım kadarı ile 6 da evde oluyorsun bide spor salonu eve uzaksa bu sefer spor aksıyor ve mental saglık çokusune gıdıyor olay bende aynı durumdayım o yuzden sporu bıraktım evde yapmayı dusunuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,839
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom