R o s s isimli üyenin son içerikleri

1. R o s s

15k laptop önerisi??

üniversite öğrencisi kullanıcak slayt vs hazırlamak için genellikle office falan kulanıcak max bütçe 16k
  2. R o s s

evde koşu bandı ile yağ yakılırmı ?

kaloriyi nasıl hesaplıyacağım
  3. R o s s

anladım teşekkürler. 1709656511 teşekkür ediyorum. 2 3 aya istediğim gibi olursa yazıcam tekrardan buraya 😃
  4. R o s s

İstanbul'dan kaç günde kargo gelir?

max 4 5 güne gelir herhalde ben geçen sene aliexpresten bi ürün almıstım türkiyeye ptt ile dağtıma çıtkı hala bekliyorum kargomu 😃
  5. R o s s

sorma ya sınav bitirdi bizi saçlarım tel tel beyazlamaya başladı 1709656278 dumbel de var onlarlada göğüs hareketleri yapmayı düşünüyorum sarkmayı önlemek için. peki yemek konusunu nasıl yapmalıyom
  6. R o s s

günde 1 saat koşsam ve düzenli bir diyetle düzelirmi diyorsunuz o kadar bunalımdayımki hiç olmıyacak gibi hissediyorum
  7. R o s s

yakşamlar forum sakinleri, yaklaşık 5 6 aydır sınavlara çok sıkı şekilde çalışıyorum ve aşırı kilo aldım 70 ten 85 e çıktım ve aşırı yağlandım eskideb de yağlıydım ama bu kadar değildi şuan elimde koşu bandı var ve yaza kadar düz temiz bir vücuda kavuşmak istiyorum yardımcı olurmusunuz spor...
  8. R o s s

iphone 11 pil sağlığı çok hızlı düşüyor

tamamdır teşekkürler
  9. R o s s

2 Yaşında Golden Sahiplenme

bende husky ve golden kırması var 6 aylık kedilerle ve ya başka bir hayvana zararını görmedim aksine hep oyun oynamak istiyor gönül rahatlığıyla besliyebilirisniz
  10. R o s s

döngüye nerden bakabilirim
  11. R o s s

haziran ayında sıfır aldım şuan pil sağlığı 91 gün içinde %20 oldumu takıyorum %80 oldumu çıkarıyorum ( iyileştirilmiş pil açık )akşamları da yatmadan önce koyuyorum şarja sabah uyandığımda çıkarıyorum araştırdığımda herhangi bir zararı yoktur diodu ama ne kadar doğru bilmiyorum şuan ne yapmam...
  12. R o s s

ekran kartı driverini sildim tekrar kurulmuyor

hocam artık cok gec daha fazla uğrşamak istemiyorum formatlıyorum suan bilgisayarı yinede cevabınız için teşekkürler
  13. R o s s

bilgisayarım ne kadar eder

hp all ine one pc i5 8250u 8gb ram 1tb hdd 128gb ssd 24inc ekran
  14. R o s s

ekran kartı driverini sildim tekrar kurulmuyor

yaklaşık 5 senedir falan kullanıyorum aldığım günden beri hep bi sorun cıkarıyor satsam iyi olur
Top Bottom